Türk Eğitim Vakfı TEV Memur ve Personel Alımı Yapıyor!

Türk Eğitim Vakfı TEV açık pozisyonları için memur ve personel alımı yapıyor. Peki alıma ilişkin detaylar nedir, nasıl başvuru yapılır?

Türk Eğitim Vakfı TEV Memur ve Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizde 1967 yılından beri çalışma hayatına devam eden eğitim alanında önemli çalışmaları bulunan ve çalışmalarının yanı sıra madde ihtiyacı olan veya maddi zorluklardan dolayı eğitimine devam edemeyen teknik ve endüstri meslek lisesi, meslek yüksek okulu, yüksek okul, üniversite, yüksek lisans (master) ve doktora  öğrencilerine Türk Eğitim Vakfı TEV burs sağlamaktadır.

Genel olarak burs imkanlarını aldığı bağışlar ile karşılamaya çalışan Türk Eğitim Vakfı TEV her sene çok sayıda öğrenciye burs vermekte olan imkanları doğrultusunda personel ve memur alımı da gerçekleştirmektedir. TEV personel alım ilanları kariyer siteleri aracılığı ile duyurulmakta olup yeni yayımlanan ilanlara göre personel alımı yapılacağı görülmeketdir. Peki pozisyonlar nedir ve adaylar nasıl başvuru yapabilir?

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Türk Eğitim Vakfı TEV iş ilanları için personel alımı yapıyor. Peki ilan detayları nedir? Buna göre adayların üniversite mezunu olmak, meslekleri ile ilgili alan bilgisine sahip olmak, bazı pozisyonlar için tecrübeli olmak, seyahat engeli olmamak, analitik düşünme becerisine sahip olmak, vakıf değerlerini benimseyen ve uzun yıllar boyunca çalışabileceğini düşünür olmak şartları aranmaktadır. Peki pozisyonlar nedir, nasıl başvuru yapılır?

ALINACAK POZİSYONLAR ve BAŞVURU DETAYLARI NEDİR?

Türk Eğitim Vakfı TEV tarafından yayımlanan ilanlara bakıldığında inşaat müdürü, şube müdürü, bağış kabul sorumlusu pozisyonlarına memur ve personel alımı yapılacak olup adayların başvurular için https://goo.gl/E7abD9 linkini kopyalaması tarayıcılarının adres çubuğuna yapıştırması ve buradan gerçekleştirmesi gerekmektedir.

TÜM İŞ İLANLARI BURADA

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2018, 22:19
YORUM EKLE