TÜBİTAK TÜSSİDE Personel Alımı

TÜBİTAK TÜSSİDE bünyesindeki bulunana personel eksikliğini tamamlamak üzere farklı pozisyonlarda personel alımı yapacak. Alım şartları ve başvuru bilgileri şöyledir.

TÜBİTAK TÜSSİDE Personel Alımı
TÜBİTAK Türkiye Sanayi Sevk ve İdari Endüstrisi 21 Aralık 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyonlarda ve farklı niteliklerde toplamda 4 kişlilik boş kadro ile personel alımı yapacak. Personeller Gebze/KOCAELİ ilinde görev yapacaklar. Yapılan duyuruya göre adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmıyacak olup aranan diğer şartlar şöyledir;

TÜBİTAK Türkiye Sanayi Sevk ve İdari Endüstrisi alacağı personellerden, Kamu haklarından mahrum bulunmamarı, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamaları, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir sağlık durumu olmaması, Herhangi bir suçu bulunmaması,Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak, Üniversite lisans öğrenimini, süresi içinde ya da normal öğrenim süresinden en fazla bir öğretim yılı gecikmeli bitirmiş olmak (herhangi bir nedenle kayıt dondurmuş olup da belgelenmesi halinde kayıt dondurulan süre hesaba katılmayacaktır, yabancı dil sınavlarından ilanın tam metnindeki tabloya göre puan almış olmaları şartlartı aranmaktadır. bu şartlara uygun olan adaylar başvurularını gerçekleştirebilirler. 

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 21 Aralık 2016 tarihi ile 12 Ocak 2017 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, “www.tusside.tubitak.gov.tr” adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. Başvuru için özgeçmiş oluşturduktan sonra referans kod seçilerek, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi zorunludur. İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir Ayrıca İlanın tam metnine ulaşmak için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE