TÜBİTAK TUG Yüksek Maaş İle Araştırmacı Alımı Yapacak! Başvurular Başladı

TÜBİTAK yayımladığı personel alımı ilanına göre bünyesine yüksek maaş ile personel alımı yapacağını belirtti. Peki başvuru şartları nedir? İşte detaylar.

TÜBİTAK TUG Yüksek Maaş İle Araştırmacı Alımı Yapacak! Başvurular Başladı

Resmi Gazete'nin 28 Mayıs 2020 tarihli yayımladığı personel alımı ilanına göre TÜBİTAK bünyesindeki personel ihtiyacını giderebilmek için Antalya ilinde alım ilanı yayımladı. Lisans mezunu memur alımı yapılacak olup adayların belirtilen bölümlerden mezun olmuş olmaları gereklidir. Peki başvuru şartları, kadro detayları nedir?

KADRO DETAYLARI:

TÜBİTAK bünyesine personel kadrosunda Uzman Araştırmacı alımı yapacak. Adaylardan eğitim olarak Lisans Bölümleri Mekatronik Mühendisliği, Kontrol Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği veya Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak. şartı aranacak. Ayrıca bunun dışında Alanında Yüksek Lisans mezunu olmaları ve Alanında en az 5 (beş) yıl mesleki tecrübeye sahip olmaları gereklidir.

GENEL NİTELİKLER:

- Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak,

- Kamu haklarından mahrum olmamak,

- Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak,

- Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek,

- Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak,

BAŞVURULAR:

İş Başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir. Başvurular 28 Mayıs 2020 tarihi ile başlamış olup en geç 18 Haziran 2020 tarihine kadar yapılmış olması gereklidir.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2020, 00:39
YORUM EKLE