TÜBİTAK Teknoloji Transfer Ofisi Başkanlığı Personel Alımı

TÜBİTAK Teknoloji Transfer Ofisi Başkanlığı personel alacak. Yapılan duyuruya göre 22 kişilik boş pozisyonda alım yapılacak.

TÜBİTAK Teknoloji Transfer Ofisi Başkanlığı Personel Alımı
TÜBİTAK Teknoloji Transfer Ofisi Başkanlığı 14 Aralık 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinin personel ihtiyacını gidermek amaçlı farklı niteliklerde toplamda 22 kişilik boş pozisyon ile Ankara'da alım yapacak. Alımı yapılacak olan adaylardan aranan şartlara uygun olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Alım şartları aşağıdaki gibidir.

Kamu haklarından mahrum bulunmayan adaylar, Askerliğini yapmış olan veya askerlik ile ilgisi bulunmayan adaylar,Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir sağlık problemi veya bulaşıcı hastalığı olmayan adaylar, Herhangi bir taksirli suçu bulunmayan adaylar, Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak, şartı ile ve bunların dışında bazı şartlar ilavetten uygun olan adayların başvuru işlemleri işleme alınacaktır. 

Adayların başvurularını gerçekleştirebilmeleri için (www.tubitak.gov.tr ) adresindeki başvuru başvuru formunu kullanarak, Vesikalık Fotoğraf, Özgeçmiş, Diploma fotokopisi, Lisans (ve varsa üstü) transkript belgesi, Yabancı dil sınavı sonuç belgesinin fotokopisi (veya İngilizce dil şartı için lisans eğitim dilinin %100 İngilizce olduğunu gösterir belge),Üniversiteye giriş sınavı yerleştirme belgesi, Üniversiteye giriş sınavı sonuç belgesi, Alanında deneyimli adaylar için Çalışma Belgesi ve Hizmet Dökümü, Türk Patent Enstitüsünün açmış olduğu Patent Vekilliği Yeterlilik Sınavı başarı belgesi ile birlikte en geç 04 Ocak 2017 tarihine kadar mesai saati bitimine kadar Başkanlık Evrak Teslim Bürosuna elden veya posta yolu ile teslim edilmesi gerekmektedir. Ayrıca adayların daha fazla bilgi alabilmesi için Buraya Tıklayarak İlanın tam metnini incelemeleri faydalı olacaktır.

YORUM EKLE