TÜBİTAK Sağlık ve Güvenlik Birimine KPSS Siz Personel Alımı Yapacak

TÜBİTAK bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak için personel alımı yapacağını bildirdi. Bu kapsamda KPSS şartı olmadan alım yapılacak. İşte Detaylar.

TÜBİTAK Sağlık ve Güvenlik Birimine KPSS Siz Personel Alımı Yapacak

TÜBİTAK personel alımı için yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre TÜBİTAK Sağlık ve Güvenlik Birimindeki personel eksikliğini karşılamak üzere KPSS şartı olmadan alım yapacağını bildirdi. Bu yönde Kocaeli de yapılacak alım için lisans mezunu olmak gerekiyor.

İLANIN DETAYLARI:

Alım Yapacak Kurum: TÜBİTAK BİLGEM / İŞYERİ SAĞLIK ve GÜVENLİK BİRİMİ

Hizmet Grubu: UZMAN/UZMAN YARDIMCISI

Alım Sayısı: 2

ÖZEL BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

1) İş sağlığı ve güvenliği alanında en az 2 (iki) yıl mesleki tecrübe sahibi olmak.

2) ÇSGB tarafından geçerli en az B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip olmak.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI:

TÜBİTAK alımını yapacağı personel adaylarından genel olarak, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olamak gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR:

Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Kurumumuz internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr), Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının ve Türkiye İş Kurumunun internet sayfalarında yer almaktadır. İş Başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir. SOn Başvurular 02 Haziran 2020 tarihidir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE