TÜBİTAK SAGE KPSS Siz Lisans Mezunu Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

TÜBİTAK yeni bir ilan yayımladı. KPSS Şartı olmaksızın farklı alanlarda Ankara ili için 7 personel alımı yapılacak.

TÜBİTAK SAGE KPSS Siz Lisans Mezunu Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

TÜBİTAK SAGE personel alımı için ilan yayımladı. Resmi Gazetede 15 ocak 2021 tarihi ile yayımlanan ilanlara göre TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Esntitüsü bünyesinde görev yapmak üzere Sürekli Proje Personeli ( Aday Araştırmacı ) alımı yapılacak. KPSS Şartı Olmaksızın 7 kişilik kadro ile kadro dağılımı ve detayları haberimizde.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

TÜBTAK adaylardan genel olarak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erke kadaylar için Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak şartları aranacak.

KADRO DAĞILIMI VE ÖZEL ŞARTLAR:

2 Personel Alımı İçin Lisans Bölümleri Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünün 4. Sınıfında öğrenim görüyor olmak.

2 Personel Alımı İçin Lisans Bölümleri Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği, Bilgisayar ve Kontrol Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünün 4. sınıfında öğrenim görüyor olmak.

1 Personel Alımı İçin Lisans Bölümü Fizik, Fizik Mühendisliği, Optik ve Akustik Mühendisliği veya Elektro Optik Sistem Mühendisliği Bölümünün 4. sınıfında öğrenim görüyor olmak

2 Personel Alımı İçin Lisans Bölümleri Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği veya Telekomünikasyon Mühendisliği Bölümünün 4. sınıfında öğrenim görüyor olmak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK!

TÜBİTAK Personel Alımı ilanları 15 Ocak 2021 tarihi ile başlamış olup başvurularda ilanın yayımlanması ile birlikte başlamıştır. Adaylar başvurularını en geç 05 Şubat 2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

YORUM EKLE