TÜBİTAK Ön Lisans ve Lisans Mezunu Teknik Personel Alım İlanı Yayımladı

TÜBİTAK yayımladığı ilan ile Ön Lisans ve Lisans mezunu personel alımı yapacak. Yayımlanan ilana göre başvuru şartları ve kadro dağılımı haberde.

TÜBİTAK Ön Lisans ve Lisans Mezunu Teknik Personel Alım İlanı Yayımladı

TÜBİTAK Personel Alımı ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre TÜBİTAK bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı alanlarda Teknik Personel alımı ilanı yayımladı. Bu kapsamda Ön Lisans veLisans mezunu personel alımı yapılacak. Ayrıca adaylardan KPSS şartı aranmayacak olup başvuru şartları ve detayları haberimizde.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum olmamak,
  • Görevini yapmasına engel herhangi bir durumu olmamak,
  • Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek,
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak,

Alımlar Antalya ilinde yapılacak olup kadrosona göre özel oşartlar şöyledir.

Lisans mezunu 1 Teknik ve Destek Personeli:

Lisans Bölümleri Astronomi ve Uzay Bilimleri, Uzay Bilimleri ve Teknolojisi bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Ön Lisans Mezunu 1 Ar-Ge Teknisyeni Alımı:

Ön Lisans Bölümleri Elektronik Teknolojisi, Elektrik-Elektronik, Elektronik, Haberleşme Teknolojisi, Haberleşme, Telekomünikasyon, Elektronik Haberleşme Teknolojisi ve Endüstriyel Elektronik bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Ön Lisans Mezunu 1 Ar-Ge Teknisyeni Alımı:

Ön Lisans Bölümleri Kontrol ve Otomasyon Teknolojileri, Endüstriyel Otomasyon, Endüstriyel Otomasyon Teknolojisi, Kontrol Sistemleri Teknolojisi, Kontrol ve Ölçü Aletleri, Otomasyon, Mekatronik, Makine, İş Makineleri, Makine Resim ve Konstrüksiyonu, Bilgisayar Destekli Teknik Çizim, BilgisayarDestekli MakineResimKonstrüksiyon bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

TÜBİTAK Personel alımı başvuruları ilanın yayımlanması ile birlikte başladı. Adyalar başvurularını en geç 25 mart 2021 tarihine kadar yapılmış olması gerekmektedir. Adaylar başvurularını sadece TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

YORUM EKLE