TÜBİTAK MAM KPSS Şartı Olmadan Personel Alıyor!

TÜBİTAK MAM yaptığı duyurusuna göre, bünyesine farklı pozisyonlarda Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadan personel alımı yapacağını belirtti. işte detaylar.

TÜBİTAK MAM KPSS Şartı Olmadan Personel Alıyor!

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapından 16 Ekim 2017 tarihli yapılmış olan duyuruya göre, TÜBİTAK MAM bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı birimlerine kamu personeli alacak. Adaylar başvuru şartlarını taşımaları durumunda başvuruları geçerli sayılacaktır. Ayrıca adaylar başvurularını, Online olarak kılavuzda verilen referans kodları ile yapacaklardır.

ALIM YAPILACAK KADROLAR:

TÜBİTAK MAM bünyesine farklı birimlerde personel alacak. Buna göre, TÜBİTAK MAM Kimyasal teknoloji Enstitüsü'ne 6 Araştırmacı ve 2 Teknisyen olmak üzere toplamda 8 personel alacak. TÜBİTAK MAM Kalite Yönetim Müdürlülüğü Uzman / Uzman yardımcısı alacak.

ADAYLARDAN ARANAN GENEL NİTELİKLER:

TÜBİTAK MAM alım yapacağı birimlerine adaylardan genel olarak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, herhangi bir suç hükümlülüü bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık durumu olmamak ve Lisans mezunu olmak şartları aranmaktadır.

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak adaylar başvurularını www.mam.tubitak.gov.tr adresine kayıt olarak iş başvuru formu üzerinden yapmaları gerekmektedir. Bu şekilde istenilen belgeleri ve özgeçmişi sisteme yükleyerek başvuru yapılır. Bunun dışında yapılacak hiçbir başvuru kabul edilmez. Buna göre adaylar başvurularını en geç 06 Kasım 2017 tarihine kadar yapmaları gereklidir. Aşağıda ilanların tam metinlerine ulaşabilirsiniz.

TÜBİTAK MAM Kimyasal Teknoloji Enstitüsü

TÜBİTAK MAM Kalite Yönetim Müdürlüğü

YORUM EKLE