TUBİTAK MAM İki Farklı Bölümde Personel Alacak

TUBİTAK MAM yaptığı duyurusunda iki farklı başkanlıkta farklı pozisyonlarda kamu personeli alımı yapacak. Başvuru şartları ve diğer bilgiler ilanın devamında yer almaktadır.

TUBİTAK MAM İki Farklı Bölümde Personel Alacak
TUBİTAK MAM 12 Ocak 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki memur personel ihtiyacını karşılamak amaçlı farklı pozisyonlarda personel alıyor. TUBİTAK MAM Devlet Personel Başkanlığı tarafında iki farklı duyuru yaptı. Yapılan duyuların birinde, TUBİTAK MAM İş Geliştirme ve Sanayileştirme Başkan Yardımcılığına, Gebze/Kocaeli ilinde 6 adet Uzman Yardımcısı alımı yapıyor. TUBİTAK MAM yaptığı diğer duyurusunda ise, Kurumsal Gelişim Başkan Yardımcılığına Gebze/KOCAELİ ilinde 1 adet Uzman Yardımcısı alacak. Yapılan her iki duyuruya göre TUBİTAK MAM toplamda 7 Uzman Yardımcısı alımı yapacak. Yapılan duyurulara göre başvuru şartları içerisinde adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınav Şartı Aranmıyacak. Ancak bunun dışında istenilen şartlara uygun olan adayların başvuruları kabul görülecektir. Her iki ilanda da ortak aranan şartlar aşağıda yer almaktadır.

Alım yapılacak kamu personeli adaylarından, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir rahatsızlığı veya bulaşıcı hastalığı olmamak, kamu haklarından yoksun bırakılmış olmamak, seyehat engeli bulunmaması, Askerliğini tamamlamış veya askerlik ile herhangi bir ilişkisi bulunmaması, Herhangi bir suçu bulunmaması, Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak, Üniversite lisans öğrenimini, süresi içinde ya da normal öğrenim süresinden en fazla bir öğrenim yılı gecikmeli bitirmiş olmak (herhangi bir nedenle kayıt dondurulmuş olup da belgelenmesi halinde kayıt dondurulan süre hesaba katılmayacaktır). şartları aranacak olup, bu şartlara uygun olan adayların başvuru işlemleri gerçekleştirilecektir. Aksi taktirde başvuru şartlarına uygun olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. 

Başvurular, en geç 02 Şubat 2017 tarihi saat 17:00 a kadar yapılması gerekmektedir.Başvuruda bulunacak olan adaylar, www.mam.tubitak.gov.tr internet adresindeki Kariyer Başkanlığı altından iş olanakları bölümünden iş başvuru formunu doldurarak ve istenilen belgeleri sisteme yükleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir. Bunun dışında yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Aşağıda her iki duyuru içinde yapılan tam metine ulaşabilirsiniz.

İŞ GELİŞTİRME VE SANAYİLEŞTİRME BAŞKAN YARDIMCILIĞI
KURUMSAL GELİŞİM BAŞKAN YARDIMCILIĞI

YORUM EKLE