TÜBİTAK KPSS'siz 35 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

TÜBİTAK geçtiğimiz günlerde yayımlamış olduğu ilana göre TÜBİTAK bünyesindeki personel eksikliği için 35 kişilik personel kadrosu ile KPSS şartı olmadan alım yapacak. Başvuru şartları ve diğer detaylar aşağıdaki gibidir.

TÜBİTAK KPSS'siz 35 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

Geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana göre TÜBİTAK bünyesimndeki personel eksikliğini karşılamak üzere 35 kişilik boş kadro ile personel alımı gerçekleştiriyor. Alım yapacak birim, TÜBİTAK UZAY ( Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü ) adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aramayacak ve henüz başvuru yapmamış olan adyalar için başvurularda son güne gelindi ve haberimizin devamındaki bilgiler doğrultusunda başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

TÜBİTAK personel alım başvuruları 14 Mayıs 2018 tarihi itibari ile başlamıştı. Buna göre adaylar başvurularını en geç 04 Haziran 2018 tarihine kadar saat 17:00 a kadar İstenilen belgelerin ve özgeçmişin sisteme yüklenmesi ile birlikte, “www.uzay.tubitak.gov.tr” adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. 

TÜBİTAK UZAY birimine başvuru yapacak adaylar bazı nitelikleri taşımak zorundadırlar. Buna göre alımlar Ankara ili için yapılacak ve adaylardan, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Alımı yapılacak olan Ar-Ge Personeli ve Ar-Ge Teknisyeni pozisyonu için belirtilen özel şartları taşımak ve yapılan İngilizce Yabancı dil sınavından geçerli puan almış olmak şartları aranacaktır,

İlanın tam metnine ulaşmak için aşağıda sizlerle paylaşacağımız bağlantıya ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlanın Tam Metni

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2018, 23:03
YORUM EKLE