TÜBİTAK KPSS Siz 90 Kamu Personeli Alımı 2021

TÜBİTAK Personel alımı ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre KPSS Şartı olmaksızın Aday Araştırmacı alımı yapılacak. Kadro Dağılımı ve detaylar haberimizde.

TÜBİTAK KPSS Siz 90 Kamu Personeli Alımı 2021

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu ( TÜBİTAK ) bünyesindeki personel ihtiyacı için Personel Alımı ilanı yayımladı. 90 Kişilik Boş kadro ile KPSS Siz Personel Alımı yapılacak olup alımlar Kısmi Süreli Proje Personeli (Aday Araştırmacı) pozisyonunda yapılacak. Adaylardan Lisans mezunu seviyesinde eğitim şartı aranmakta olup birde yabancı Dİl şartı aranıyor.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

TÜBİTAK Personel alımı için adyalardan genel olarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasndan olumlu sonuç alabilmek, Dört yıllık eğitim veren Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmak, Yabancı Dİl Sınavından İngilizce dilinden puan almış olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak şartları aranacak.

KADRO DAĞILIMI:

TÜBİTAK 90 Personel Alımları Ankara ve Kocaeli-GEBZE illerinde yapılacak. İşte kadro Dağılımı:

BAŞVURULAR:

Adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi itibari ile başlamış olup en geç 20 Ocak 2021 tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir. Başvurular TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

YORUM EKLE