TÜBİTAK KPSS Siz 6 Ar-Ge Personeli Alım İlanı Yayımlandı

TÜBİTAK bünyesindeki eksikliğini karşılamak üzere farklı alanlarda personel alımı yapacak. Resmi Gazetede ilan yayımlanarak başvuru süreci başladı.

TÜBİTAK KPSS Siz 6 Ar-Ge Personeli Alım İlanı Yayımlandı

Resmi Gazete'nin 01 Şubat 2021 tarihi yayınladı yayımlandı. Yayımlanan Gazeteye göre TÜBİTAK bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı alanlarda Kocaeli ilinde personel alımı ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre TÜBİTAK MAM / Kimyasal Teknoloji Enstitüsü 6 personel alımı yapacak. Ayrıca KPSS Siz Personel Alımı yapılacak olup ilan detayları haberimizdedir.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

TÜBİTAK personel alımı için adaylardan, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Lisans mezunu olmak, Yabancı dil sınavından puan almış olmak gibi nitelikler aranacak.

Özel Olarak ise;

2 Kişi, Lisans Bölümleri Kimya ve Süreç Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak,

1 Kişi, Lisans Bölümleri Kimya bölümünü bitirmiş olmak,

1 Kişi, Lisans Bölümleri Kimya ve Süreç Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak,

2 Kişi, Lisans Bölümleri Kimya ve Süreç Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak,

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

TÜBİTAK Personel alımı ilanı 01 Şubat 2021 tarihi ile yayımlanmış olup başvurular'da ilanın yayımlanması ile birlikte başlamıştır. Adaylar başvurularını en geç 22 Şubat 2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Adaylar başvurularını sadece TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE