TÜBİTAK KPSS Siz 34 Ar-Ge Personeli ve Uzman Personel Alım İlanı Yayımladı

TÜBİTAK yeni ilan yayımladı. Farklı kadrolarda personel alımı ilanına göre toplamda 34 kişilik boşluk ile KPSS şartı olmaksızın personel alımı yapılacak.

TÜBİTAK KPSS Siz 34 Ar-Ge Personeli ve Uzman Personel Alım İlanı Yayımladı

Resmi Gazete ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre TÜBİTAK bünyesindeki eksikliğini karşılamak üzere farklı kadrolarda personel alımı gerçekleştirecek. Bu bağlamda İlanlara başvuru süreci başladı. Bzde İşin Olsa ekibi olarak sizlere bu haberimizde TÜBİTAK Personel alımı ilanı hakkında detayları aktaracağız.

TÜBİTAK Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapıyor!

TÜBİTAK yayımladığı ilana göre toplamda 34 kişilik boş kadro ile alım yapacak. Buna göre 32 Ar-Ge Personeli ve 2 Uzman Yardımcısı / Uzman personel alımı yapılacak. İşte kadro tablosu:

KPSS şartı Yok! Diğer Şartlar Nedir?

TÜBİTAK personel alımı için adaylardan KPSS şartı talep etmiyor. Ancak bunun dışında " Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Yukarıdaki belirtilen tabloda lisans programlarının belirlenen bölümlerinden mezun olmuş olmak, Yabancı Dil Sınavından İngilizce dilinden puan almış olmak" gibi şartlar aranacak.

Başvuru Süreci Başladı! Nasıl Başvuru Yapılacak?

TÜBİTAK 34 Perosnel alımı için başvuru süreci başladı. Bu yönde  Adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi olan 09 Ekim 2020 tarihi ile başlamış olup en geç 30 Ekim 2020 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Adaylar başvurularını sadece TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

TÜBİTAK 34 Personel Alımı İlanın Tam Metni

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2020, 14:30
YORUM EKLE