TÜBİTAK KPSS Şartı Olmaksızın Kısmi Süreli 14 Personel Alımı Yapacak

TÜBİTAK yeni ilan yayımlandı. Yayımlanan ilana göre 14 kişilik kadro ile Kısmi Süreli personel alımı yapılacak. Yayımlanan ilanın detayları haberimizdedir.

TÜBİTAK KPSS Şartı Olmaksızın Kısmi Süreli 14 Personel Alımı Yapacak

TÜBİTAK Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü bünyesindeki perosnel eksikliğini karşılamak üzere persomel alımı yapacak. İlan 10 Kasım 2020 tarihi itibari ile yayımlandı. Bu kapdam TÜBİTAK Kısmi süreli çalışacak Araştırmacı pozisyonunda personel alımı yapacak. Alımlar farklı alanlarda yapılacak. Aynı zamanda TÜBİTAK Ankara biriminde görevlendirecek. İşte alanına göre TÜBİTAK personel alımı.

KPSS Şartı Aranmıyor!

TÜBİTAK adaylardan memur personel alımı için KPSS şartı aramıyacak. Ancak adaylarda, Türkiyte Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak şartları aranacak.

Alanına Göre Özel Şartlar:

2 PERSONEL: Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren Makine Mühendisliği, Havacılık Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği veya Uzay Mühendisliği bölümlerinin birinde 4. sınıfta öğrenim görüyor olmak.

1 PERSONEL Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Kontrol Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği bölümlerinin birinde 4. sınıfta öğrenim görüyor olmak.

1 PERSONEL Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren Geomatik Mühendisliği ve Harita Mühendisliği, Jeodezi ve Haritacılık Mühendisliği veya Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği bölümlerinin birinde 4. sınıfta öğrenim görüyor olmak.

2 PERSONEL Yükseköğretim kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar ve Kontrol Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği bölümlerinin birinde 4. sınıfta öğrenim görüyor olmak.

2 PERSONEL Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği veya Fizik Mühendisliği bölümlerinin birinde 4. sınıfta öğrenim görüyor olmak.

1 PERSONEL Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği veya Elektronik Mühendisliği bölümlerinin birinde 4. sınıfında öğrenim görüyor olmak.

2 PERSONEL Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Kontrol Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği bölümlerinin birinde 4. sınıfta öğrenim görüyor olmak.

2 PERSONEL Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Kontrol Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği bölümlerinin birinde 4. sınıfta öğrenim görüyor olmak.

1 PERSONEL Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Kontrol Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği veya Elektronik Mühendisliği bölümlerinin birinde 4. sınıfta öğrenim görüyor olmak.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

TÜBİTAK Personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi ile başlamış olup en geç 24 Kasım 2002 tarihine kadar yapılacaktır. Adaylar başvurularını sadece “kariyer.sage.tubitak.gov.tr” internet adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Möhyettin Alicik
Möhyettin Alicik - 2 yıl Önce

Makine mühendisi mezunu almıyor mu .