TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 55 Personel Alımı İlanı Yayımlandı! İşte Kadrolar

TÜBİTAK bünyesindeki eksikliği karşılamak için 55 kişilik boş kadro ile personel alımı yapacağını ilan etti. İlan hakkında detayları sizlerle paylaşıyoruz. İşte alım yapılacak kadrolar.

TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 55 Personel Alımı İlanı Yayımlandı! İşte Kadrolar

TÜBİTAK farklı birimlerine personel alımı yapacağını ilan ederek bünyesindeki eksikliği tamamlamak için 55 kişilik boş kadro ile personel alımı yapacağını belirtti. Alımlar farklı kadrolar ve farklı bölgeker için yapılacak. Ayrıca yayımlanmış olan ilana göre adaylardan KPSS şartı aranmıyor. İşte detaylar.

TÜBİTAK yayımladığı ilana göre iki farklı birimine personel alacak. Buna göre TÜBİTAK MAM ( Marmara Araştırma Merkezi ) bağlı idari ve mali işler başkanlığı ( BYİM ) malzeme Enstitüsü ( ME ) ve Bilişim Bilgi Güvenliği ileri Teknolojler Araştırma Merkezi ( BİLGEM ) ve TTSBY bünyesine görevlendirmek üzere Kocaeli linde 2 Uzman - uzman yardımcısı, 4 Ar-Ge Personeli ( araştırmacı ) ve Ar-Ge ( Teknisyen ) kadrosuna 6 Personel alımı yapılacak.

Yayımlanmış olan bir diğer ilana göre ise, TÜBİTAK Başkanlık Teknoloji ve Yenilik Destek Programları Bağkanlığı ( TEYDEB ) bünyesine Ankara ilinde, Bilimsel Programları Uzman Yardımcısı - Bilimsel Programlar uzmanı kadrosuna 34 Personel, Uzman yardımcısı - Uzman- Başuzman kadrosuna 2 kişi, Uzman Yardımcısı - Uzman kadrosuna 4 personel olmak üzere TÜBİTAK toplamda 55 personel alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI:

TÜBİTAK adaylardan, 657 Sayılı Devlet memurları kanununa göre, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Alım yapılacak pozisyon seviyesine göre ilgili Lisans programlarından  mezun olmuş olmak gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR:

Adaylar başvurularını en geç 22 Nisan 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İş Başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir. İlan hakkında yapılan duyuruya ulaşmak ve detayları öğrenmek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 12:29
YORUM EKLE