TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 16 Personel Alımı Sona Eriyor!

TÜBİTAK bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere geçtiğimiz günlerde ilan yayımlamıştı. Başvuru sürecinde son güne gelindi. İşte detaylar.

TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 16 Personel Alımı Sona Eriyor!

TÜBİTAK 30 Ekim 2019 tarihi itibari ile yayımladığı ilana göre bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını ilan etti. yayımlanan ilana göre toplamda 16 kişilik boş kadro ile alım yapılacak. Bu kapsamda 15 kişilik boş kadro ile Ar-Ge Personeli ( Araştırmacı ) alımı yapılacak. Bir diğer pozisyona göre ise 2 Yıl mesleki tecrübe sahibi olan Sağlık Personeli alımı yapılacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

TÜBİTAK personel alımı ilanına başvuru yapacak adaylardan genel olarak, Kamu haklarından mahrum olmamak, En az dört yıl eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan veya bunlara denkliği olan Yurtdışı yükseköğretim kurumlarından mezun olmuş olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Lisans mezunu olmak ve herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak gibi nitelikler aranacaktır.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

TÜBİTAK personel alımı başvuruları 30 Ekim 2019 tarihi itibari ile başlamış olup adaylar başvurularını en geç 20 kasım 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir.Başvurular sadece TÜBİTAK resmi internet adresi üzernden yapılacak. İlgili ilanlar hakında daha detaylı bilgi alabilmek için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE