TÜBİTAK En Az Ön Lisans Mezunu 105 Personel Alımı Sona Eriyor

TÜBİTAK KPSS Şartı olmaksızın personel alımı yapacağını bildirmişti. En az ön lisans mezunu 105 kişi alınacak. Başvuru süreci sona eriyor. İşte detaylar.

TÜBİTAK En Az Ön Lisans Mezunu 105 Personel Alımı Sona Eriyor

TÜBİTAK Personel alımı faaliyetlerine devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan ilana göre TÜBİTAK farklı alanlarda 105 kişilik kadro ile KPSS Siz Personel Alım yapacak. Alımlar Araştırmacı ve Teknisyen alanlarında yapılacak. Başvurular 23 Kasım 2020 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 14 Aralık 2020 tarihine adar yapılması gereklidir.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

TÜBİTAK personel alımı başvurusunda bulunmak isteyen adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Alım yapılacak alanlarda İlgili programlardan mezun olmuş olmak, İngilizce sınavından ilgili alanlardan puan almış olmak gereklidir.

Başvuru Sonuları Ne Zaman Açıklanacak?

TÜBİTAK Perosnel alımı başvuruları en geç 14 Aralık 2020 tarihine kadar yapılacak. Bu yönde başvuru sonuçları için duyurular Kurumun web sayfasında (www.bilgem.tubitak.gov.tr / www.tubitak.gov.tr) ilan edilecektir. Başvuru sonuçları hakkında bir açıklama yapılmamış olup Ay sonuna kadar sonuçlar beklenmektedir.

Yeni TÜBİTAK Personel alımı ilanlarından haberdar olmak için ve sonuçlardan haberdar olmak için İşin Olsa Mobil Uygulamasını indirerek anında haberdar olabilirsiniz. İşin Olsa İOS Mobil Uygulaması İçin BURAYA, İşin Olsa Android Mobil Uygulaması İçin BURAYA tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUM EKLE