TÜBİTAK BİLGEM KPSS'siz Teknik ve Destek Personeli Alım İlanı Şartları

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı ( TÜBİTAK ) personel alımı için ilan yayımladı. Kocaeli ilinde Lisans mezunu personel alınacak.

TÜBİTAK BİLGEM KPSS'siz Teknik ve Destek Personeli Alım İlanı Şartları

TÜBİTAK Aralık ayı itibari ile yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre TÜBİTAK BİLGEM için Kocaeli ilinde 2 kişilik boş kadro ile alım yapılak. Adayların başvuru yapabilmeleri için öncelikle belirtilen nitelikleri taşıyor olmaları gerekmektedir. 

BAŞVURU SÜRECİ BAŞLADI!

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı Biişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine personel alımı için başvuru süreci başladı. Adaylar başvurularını en geç 27 Aralık 2019 tarihine kadar gerçekleştireleri gereklidir. Başvurular TÜBİTAK resmi internet adresi olan İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

TÜBİTA personel alımı için adaylardan genel olarak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak gibi nitelikler aranacaktır.

Bu nitelikler kapsamında 2 kişilik boş kaddro ile Teknik ve Destek Personeli pozisyonuna KPSS şartı olmadan alım yapılacak.

Adaylardan özel olarak ise;

Lisans Bölümleri Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, Sistem Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Kontrol Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği veya Otomasyon, Bilgi ve Kontrol Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak şartı aranacak.

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2019, 03:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa sağdıç
Mustafa sağdıç - 2 yıl Önce

Tubitak görünüşte çok güzel içine baktığınız zaman iğrenç