TÜBİTAK BİLGEM iki Farklı Şehirde 90 Proje Personeli Alımı İlanı Süresi Uzatıldı!

TÜBİTAK Resmi Gazetede yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre 2 farklı şehirde 90 kamu personeli alımı yapılacak. İlan hakkında detaylar haberimizde.

TÜBİTAK BİLGEM iki Farklı Şehirde 90 Proje Personeli Alımı İlanı Süresi Uzatıldı!

Resmi Gazetede yayımlanmış olan Personel Alımı ilanına göre TÜBİTAK bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda personel alımı yapacak. Toplamda 90 kişilik boş kadro için Lisans mezunu adaylar içerisinden alım yapılacak. Aynı zamanda adaylardan KPSS Şartı aranmamakta olup kadro dağılımı ve ilan detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

90 Proje Personeli Alımı Yapılacak!

TÜBİTAK tarafından yayımlanmış olan ilana göre, TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi ( BİLGEM ) bünyesinde görev yapılmak üzere Kısmi Süreli Proje Personeli ( Aday Araştırmacı ) alımı yapılacak. Alımlar Gebze/Kocaeli ve Ankara illerinde yapılacak.

Adaylardan Aranacak Genel Şartlar:

Adaylardan genel olarak "Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Yapılan Yabancı dil sınavlarından İngilizce dilinden puan almış olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak şartları aranacak.

Kontenjan Dağılımı Nedir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak!

TÜBİTAK personel alımı başvuruları başlamış olup en geç 03 Şubat 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirebilmeleri gerekmektedir. Başvurular TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2021, 02:21
YORUM EKLE