TUBİTAK BİLGEM 20 kişilik AR-GE Personeli Alımı

TUBİTAK eleman alımı kapsamında Bilişim Teknolojileri Enstitüsü AR-GE personeli olarak çalıştırılacak 20 kişilik istihdam için ilan yayınlandı. İşte ilanın detayları:

TUBİTAK BİLGEM 20 kişilik AR-GE Personeli Alımı

Kocaeli Gebze’de çalıştırılmak üzere TUBİTAK 20 kişilik işçi alımı yapılacağına dair İŞKUR üzerinden ilan yayınladı. Yayınlanan ilana göre Gerçek Zamanlı İletişim Sistemi Yazılım ve Geliştirmesinde görev verilmesi planlanan kişilerde aranılan özellikler:

  • Yükseköğretim Kurumlarının en az 4 yıllık eğitim veren, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Telekominikasyon Mühendisliği, Haberleşme Mühendisliği gibi bölümlerinden mezun olmuş ya da 2018-2019 yılı Bahar döneminde mezun olabilecek durumda olmak.

  • Tercihe göre gerçek zamanlı iletişim sistemi (RTOS) tecrübesine sahip,

  • C ya da Assembly programlama dilleri ile yazılım tecrübesine sahip,

  • Multi-process, multi-thread uygulama geliştirme tecrübesine sahip adaylar arasında yapılan başvurular incelenerek içlerinde uygun olanlar ile devam edilecektir.

Başvuran adayların öğrenim durumlarını kesin olarak istenilen bölümler arasında olması gerekirken diğer kriterlerin uyulması zorunlu değildir. Ancak tercih sebebi olabilecektir.

Başvuru Nasıl Yapılır?

https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr adresinden istenilen alanları doldurarak ve talep edilen evrakları ibraz ederek başvuru yapılabilecektir. Görüşme ve mülakatlar Gebze’de yapılmakla birlikte yapılan başvuruların değerlendirilmesi sonucunda uygun bulunan adaylar görüşmeye davet edileceklerdir. Türkiye’nin köklü kurumları arasında önemli bir yere sahip olan TUBİTAK iş ilanları için siz de verilen adresi kontrol edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 22:39
YORUM EKLE