TÜBİTAK BİLGEM 128 Ar-Ge ve Teknik Personel Alımı İlanı Yayımladı

TÜBİTAK personel alımı ilanlarını yayımlamaya devam ediyor. Son olarak yayımlanan ilan ile 128 KPSS siz Personel Alımı yapılacak. Şartlar ve detaylar ilanda.

TÜBİTAK BİLGEM 128 Ar-Ge ve Teknik Personel Alımı İlanı Yayımladı

TÜBİTAK perosnel alımı yapacağını bildirdi. Yayımlanan ilana göre TÜBİTAK İLGEM 3 farklı biriminde görevlendirmek üzere KPSS siz Personel Alımı yapacağını bildirdi. Toplamda 128 kişilik kadro ile alım yapılacak olup alımlar Ar-Ge Personeli ve Teknik Personel kadrolarında yapılacak.

KADRO BİLGİLERİ:

TÜBİTAK BİLGEM Teknoloji Transferi ve Sanayileştirme Başkan Yardımcılığı 2 Teknik ve Destek Personeli alımı yapacak.

TÜBİTAK BİLGEM Bilişim Teknolojileri Enstitüsü 66 Araştırmacı / Teknisyen alımı yapacak.

TÜBİTAK BİLGEM İleri Teknolojiler Araştırma Enstitüsü 60 Ar-Ge Personeli ( Araştırmacı ) alımı yapacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

TÜBİTAK adaylardan başvuru için genel olarak kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Yapılmış olan Yabancı Dİl İngilizce sınavından gerekli puanı almış olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR:

TÜBİTAK 128 Personel alımı başvuruları 26 Temmuz 2021 tarihi Bayram sonrası başlayacak olup en geç 16 Ağustos 2021 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvurularını sadece TÜBİTAK resmi İnternet adresi üzerinden kariyer.tubitak.gov.tr adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacatır.

TÜBİTAK BİLGEM 60 Personel Alım İlanı

TÜBİTAK BİLGEM 66 Personel Alım İlanı

TÜBİTAK BİLGEM 2 Personel Alım İlanı

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2021, 13:48
YORUM EKLE