TÜBİTAK Ankara İçin KPSS Siz 8 Personel Alımı İlanı Yayımlandı

TÜBİTAK Personel alımı için ilan yayımladı. Ankara ilinde yapılacak alım için adaylardan aranan şartlar ve detaylar haberimizde.

TÜBİTAK Ankara İçin KPSS Siz 8 Personel Alımı İlanı Yayımlandı

TÜBİTAK bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı alanlarda lisans mezunu personel alımı ilanı yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre 8 kişilik boş kadro ile personel alımı yapılacak olup başvuru süreci ilanın yayımlanması ile birlikte başlamıştır. Peki kimler başvuru yapabilecek? Adaylardan aranan şartlar nedir? İşte ilanın detayları.

KADRO DETAYI:

TÜBİTAK bünyesinde 8 kişilik kadro ile görevlendirecek personel alımı gerçekleştirecek. Bu kapsamda TÜBİTAK personel alımları Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Daire Başkanlığı bünyesinde görev yapacak Bilimsel Programlar Uzman Yardımcısı / Bilimsel Programlar Uzmanı alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI:

TÜBİTAK personel alımı için adaylardan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Lisans mezunu olmak, Alım yapılacak pozisyon için gerekli nitelikleri taşıyor olmak gerekmektedir.

BAŞVURULAR BAŞLADI!

TÜBİTAK personel alımı için adaylar başvurularına 12 Ekim 2020 tarihi itibari ile başlayacak olup en geç 02 Kasım 2020 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvurularını sadece “www.tubitak.gov.tr” adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE