TÜBİTAK Ankara'da Çalışacak 40 Personel Alım İlanı Yayımladı! KPSS Şartı Yok

TÜBİTAK personel alımı için ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre farklı alanlarda alım yapılacak. Toplamda 40 kişilik kadro için KPSS şartı aranmayacak.

TÜBİTAK Ankara'da Çalışacak 40 Personel Alım İlanı Yayımladı! KPSS Şartı Yok

TÜBİTAK 2020 yılı Mart ayı personel alımlarına devam ediyor. Bugün ( 23 Mart 2020 ) itibari ile yayımlanmış olan ilana göre TÜBİTAK bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 40 kişilik kadro ile personel alımı yapacağını bildirdi. Bu kapsamda TÜBİTAK BİLGEM Yazılım Teknolojileri Araştırma Enstitüsü bünyesine Ankara ilinde 40 kişilik kadro ile AR-GE Personeli ( Araştırmacı ) alımı yapacağını bildirdi.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

TÜBİTAK alımını yapacağı AR-GE personeli pozisyonu için adaylardan genel olarak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Alım yapılacak alana göre en az dört yıllık eğitim veren Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmak, Belirtilen İngilizce sınavlarından puan almış olmak gibi niteliklere sahip olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

BAŞVURU SÜRECİ BAŞLADI!

TÜBİTAK 23 Mart 2020 tarihinde İŞKUR üzerinde yayımladığı ilan ile başvuru süreci de başladı. Bu kapsamda TÜBİTAK 40 personel alımı başvuruları en geç 24 Nisan 2020 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gereklidir. Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını sadece "www.bilgem.tubitak.gov.tr" adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE