TÜBİTAK 99 Personel Alımı Yapacak! KPSS Şartı Yok! Ön Lisans Başvuru Yapabilir

TÜBİTAK bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere ön lisans ve Lisans mezunu adaylardan 99 kişilik kadro ile personel alımı yapacak. İşte şartlar.

TÜBİTAK 99 Personel Alımı Yapacak! KPSS Şartı Yok! Ön Lisans Başvuru Yapabilir

Resmi Gazete'nin 14 Nisan 2020 tarihinde personel alımı ilanlarına göre TÜBİTAK bünyesine 99 personel alımı yapacağını bildirdi. Bu kapsamda yayımlanan ilan da adaylardan KPSS Şartı aranmadığını görmekteyiz. İşin Olsa ekibi olarak sizlere bu haberimizde TÜBİTAK personel alımı ilanı hakkında detayları aktaracağız.

İLANIN DETAYLARI NEDİR?

TÜBİTAK yayımladığı ilanda Bilişim Bilgi Güvenliği İleri teknolojiler Araştırma Merkezine ( BİLGEM ) ve Bilişim Teknolojileri Enstitüsü ( BTE ) bünyesinde görev almak üzere Araştırmacı, Teknik ve Detsek ile Teknisyen kadrolarında 99 personel alımı yapacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Söz konusu yayımlanmış ilana göre adaylardan, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak gibi nitelikler aranacaktır.

BAŞVURULAR:

TÜBİTAK Personel alımı ilanına başvurular 14 Nisan 2020 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 05 Mayıs 2020 tarihine kadar devam edecketir. Bu kapsamda adaylar başvurusularını sadece İnternet ortamında TÜBİTAK resmi internet adresi üzerinden yapacaklardır.

ÖZEL BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

YORUM EKLE
YORUMLAR
Halil cüvelek
Halil cüvelek - 2 yıl Önce

Yaşım 51 iş arıyorum yüzde eli raporum var 6 aydır işsisim