TÜBİTAK 54 Araştırmacı, Teknisyen, Uzman Yardımcısı ve İşçi Alımı İlanı Yayımladı!

TÜBİTAK Personel alımı için ilan yayımladı. Farklı kadrolarda Personel ve işçi kadrolarında alım yapılacak olup KPSS şartı aranmıyor.

TÜBİTAK 54 Araştırmacı, Teknisyen, Uzman Yardımcısı ve İşçi Alımı İlanı Yayımladı!

TÜBİTAK uzun süredir personel alımı faaliyetlerine devam ederken yeni bir ilan ile bünyesine 54 kişilik boş kadro ile personel alımı yapacağını bildirdi. Farklı kadrolarda yapılacak Personel alımı için adaylardan herhangi bir KPSS şartı aranmayacak. KPSS siz Personel Alımı için adayların taşıması gereken nitelikler ve alım kadrolarını sizlerle paylaşıyoruz.

Hangi Kadrolarda İşçi Personel Alımı Yapılacak!

TÜBİTAK SAGE yayımladığı ilana göre 54 kişilik boş kadro ile İşçi ve Personel alımı yapacak Bu kapsamda alımlar,

  • Araştırmacı,
  • Mühendis,
  • Başmühendis,
  • Uzman Yardımcısı,
  • Teknisyen,

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

TÜBİTAK adaylardan genel olarak " Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Yapılacak alıma ilişkin alanındabelirtilen eğitim seviyesinde olmak ve Yabancı Dİl sınavından puana sahip olmak" gerekmektedir.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

TÜBİTAK 54 Personel alımı başvuruları 29 Nisan 2021 tarihi ile 20 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapılacak. Adaylar başvurularını sadece Elektronik ortamda TÜBİTAK Kariyer adresi üzerinden gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İlan hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıdaki bağlantıyı inceleyebilirsiniz.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE