TÜBİTAK 120 Personel Alım Süreci Sona Eriyor! KPSS şartı Olmadan

TÜBİTAK geçtiğimiz günlerde bünyesindeki personel ihtiyacını tamamlamak amaçlı alım duyurusu yayımlamıştı. İlgili ilana göre KPSS şartı olmadan 120 kişi alınacak ve başvuru şartları ve diğer detaylar şöyledir.

TÜBİTAK 120 Personel Alım Süreci Sona Eriyor! KPSS şartı Olmadan

Geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana göre, TÜBİTAK Yazılık Teknolojileri Araştırma Enstitüsü bünyesine 120 kişilik boş pozisyon ile alım yapacağını belirtmişti. Başvuruların ilan tarihi olan 30 Mart 2018 tarihi itibari ile başlamasının ardından artık sona ermektedir. Hala başvurusunu yapmamış olan veya başvuru işlemini tamamlamamış olan adaylar için son şans.

Buna göre TÜBİTAK BİİLGEM Ankara'da Ar-Ge Personeli, Ar-Ge teknisyeni, Ar-Ge Personeli ve teknik ve Destek personeli pozisyonlarında 120 kişi alacak. Adayların bu durumda ilanda belirtilen özel şartları ve genel şartları taşımaları zorunludur.

İlgili ilan için adaylardan, Yapılan Yabancı Di Sınavından geçerli ingilizce puanı almış olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak ve kamu haklarından mahrum bulunmamak gibi nitelikler aranmaktadır.

Adaylar başvurularına 30 Mart 2018 tarihi itibari ile başlamışlardı. Buna göre başvurular en geç 20 Nisan 2018 tarihine kadar yapılması gerekmekte olup, Söz konusu ilan için başvurular, www.bilgem.tubitak.gov.tr adresi üzerinden elektronik ortamda yapmaları şarttır. Bunun dışında yapılan hiçbir başvuru yöntemi geçerli sayılmayacaktır. Ayrıca ilanın tam metnine ulaşarak daha detaylı bilgi sahibi olabilir ve başvurularını gerçekleştirebilirsiniz. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız. 

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2018, 08:30
YORUM EKLE