TSK Güçlendirme Vakfı Roketsan Personel ve Memur Alımı Yapıyor!

Türk Silahlı Kuvvetlerini güçlendirme vakfı statüsünde faaliyetlerini sürdürmekte olan Roketsan personel ve memur alımı yapıyor. Peki pozisyonlar nelerdir?

TSK Güçlendirme Vakfı Roketsan Personel ve Memur Alımı Yapıyor!

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı olarak faaliyetlerini sürdüren ve özellikle savunma sanayi konusunda pek çok projesi olan Roketsan yatırımlarını sürdürdüğü gibi açık pozisyonları içinde personel ve memur alımları gerçekleştirmekte ilanları sunmaktadır.

Ülkemizin en bilinir kurumları arasında yer almakta olan Roketsan kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere memur alımları gerçekleştirmeye devam etmektedir. Memur ve personel alımı ilanları yayımlanmadan önce kurum açık olduğunu tespit ettiği pozisyonları incelemekte ve kamuoyuna resmi internet sitesi aracılığı ile duyurmaktadır. Yeni ilanlara göre Roketsan'ın çok sayıda personel alımı yapacağı görülmektedir peki detaylar nedir?

ALIM YAPILAN TÜM POZİSYONLAR

Roketsan çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir peki alım yapılan pozisyonlar nelerdir? Buna göre mekatronik mühendisi, fizik / fizik mühendisi, elektrik elektronik mühendisi, aday mühendis, havacılık uzay / uçak mühendisi, bilgisayar mühendisi, endüstri mühendisi, metalurji ve malzeme mühendisi, proje yönetimi mühendisi, kimya / kimya mühendisi, makine mühendisi, satınalma mühendisi, teknisyen, genel başvuru pozisyonları için memur alımı yapılmaktadır. Peki başvurular nasıl yapılacak?

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Roketsan bünyesinde istihdam etmek isteyen adayların aşağıda verilen linki takip etmesi ve tüm pozisyonları görüntülemesi gerekmektedir. Bu bölüm aracılığı ile istediği pozisyonun detaylarına ulaşacak olan adaylar nitelikler hakkında bilgi edindikten sonra yine aynı kanal üzerinden müracaatlarını yapabilir.

https://ik.roketsan.com.tr/

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömer gök
Ömer gök - 5 yıl Önce

Bn özleşmeli er olmak istiyorum 0534 226 25 92