TSK Güçlendirme Vakfı Roketsan Memur ve Personel Alımı Yapıyor!

Türk Silahlı Kuvvetleri TSK'yı güçlendirme vakfı olarak görev yapan Roketsan kendi bünyelerinde görev yapmak üzere memur ve personel alımı yapıyor.

TSK Güçlendirme Vakfı Roketsan Memur ve Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin önemli kuruluşları arasında yer alan ve pek çok firma gibi Türk Silahlı Kuvvetleri TSK'yı güçlendirme için farklı alanlarda çalışmalar yapmakta olan Roketsan, TSK'nın envanterini yerli ürünler ile donatmaya devam etmekte ve özellikle savunma sanayisi alanında farklı projelere imza atmaktadır.

Önemli çalışmaları ile sıklıkla gündeme gelmekte olan Roketsan aralıklarla açık olduğunu tespit ettiği kadrolar için memur ve personel alımı gerçekleştirmekte olan Roketsan ilanlarını resmi internet sitesinde yer almakta olan insan kaynakları bölümü aracılığı ile duyurmaktadır. Yeni duyurulan ilanlara bakıldığında Roketsan'ın farklı pozisyonlar için memur ve personel alımı yaptığı görülmektedir. Peki pozisyonlar ile diğer detaylar nedir?

ALINACAK POZİSYONLAR NELERDİR?

Roketsan resmi internet sitesinde yer alan insan kaynakları bölümü aracılığı ile pozisyonları kamuoyuna duyurdu. Peki alınacak pozisyonlar nelerdir? Buna göre mekatronik mühendisi, fizik / fizik mühendisi, elektrik elektronik mühendisi, aday mühendis, havacılık uzay / uçak mühendisi, bilgisayar mühendisi, endüstri mühendisi, metalurji ve malzeme mühendisi, proje yönetimi mühendisi, kimya / kimya mühendisi, makine mühendisi, satınalma mühendisi, teknisyen, genel başvuru pozisyonlarına memur ile personel alımı gerçekleştirilmektedir. Peki başvurular nasıl yapılacak ve detaylar nedir?

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Roketsan bünyesinde istihdam etmek isteyen adayların https://ik.roketsan.com.tr/ linkini kopyalaması, tarayıcılarının adres çubuğuna yapıştırarak enter yani gut tuşuna basması ve tüm pozisyonları görüntülemesi gerekmektedir. Bu bölüm aracılığı ile istediği pozisyonun detaylarına ulaşacak olan adaylar nitelikler hakkında bilgi edindikten sonra yine aynı kanal üzerinden müracaatlarını yapabilir.

DİĞER İŞ İLANLARI BURADA

YORUM EKLE