TSK Güçlendirme Kuruluşu Roketsan Personel ve Memur Alımı Yapıyor!

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakıf Kuruluşu olarak görev yapan Roketsan farklı pozisyonlara personel ve memur alımı yapıyor.

TSK Güçlendirme Kuruluşu Roketsan Personel ve Memur Alımı Yapıyor!

Ülkemizde Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakıf Kuruluşu olarak görevlerini sürdürmekte olan kurumlardan bir tanesi olarak bilinen Roketsan yerli ve milli silahları ile TSK'nin envanterini geliştirmeye devam etmekte olup hizmetlerine her sene artırarak devam etmektedir.

Yeni sistemler geliştiren ve farklı alanlarda çalışmaları olan özellikle savunma sanayi konusunda başarılı çözümleri ile sık sık basının karşısına çıkan Roketsan uygun pozisyonlar için personel ve memur alımları da gerçekleştirmekte olup resmi internet sitesinde yer alan insan kaynakları bölümü aracılığı ile pozisyonları duyurmakta ve başvuruları kabul etmektedir. Yeni ilanlara göre Roketsan'ın atama yapacağı görülmektedir. Peki pozisyonlar ile diğer detaylar nedir?

ALINACAK POZİSYONLAR NELERDİR?

Roketsan resmi internet sitesinde yer alan insan kaynakları bölümü aracılığı ile pozisyonları kamuoyuna duyurdu. Peki alınacak pozisyonlar nelerdir? Buna göre mekatronik mühendisi, fizik / fizik mühendisi, elektrik elektronik mühendisi, aday mühendis, havacılık uzay / uçak mühendisi, bilgisayar mühendisi, endüstri mühendisi, metalurji ve malzeme mühendisi, proje yönetimi mühendisi, kimya / kimya mühendisi, makine mühendisi, satınalma mühendisi, teknisyen, genel başvuru pozisyonlarına memur ile personel alımı gerçekleştirilmektedir. Peki başvurular nasıl yapılacak ve detaylar nedir?

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Roketsan bünyesinde istihdam etmek isteyen adayların https://ik.roketsan.com.tr/ linkini kopyalaması, tarayıcılarının adres çubuğuna yapıştırarak enter yani gut tuşuna basması ve tüm pozisyonları görüntülemesi gerekmektedir. Bu bölüm aracılığı ile istediği pozisyonun detaylarına ulaşacak olan adaylar nitelikler hakkında bilgi edindikten sonra yine aynı kanal üzerinden müracaatlarını yapabilir.

DİĞER İŞ İLANLARI BURADA

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2018, 16:34
YORUM EKLE