TRT Personel Alımı İş İlanları 2021! 54 farklı Pozisyon İle İlan Yayımlandı!

TRT güncel iş ilanlarını duyurdu. TRT resmi internet adresi üzerinde yayımladığı ilanlara göre 54 farklı kadro ile Personel Alımları yapılacak. İşte kadro ve şartlar.

TRT Personel Alımı İş İlanları 2021! 54 farklı Pozisyon İle İlan Yayımlandı!

TRT 2021 yılı güncel iş ilanlarını yayımladı. TRT Personel Alımı için 54 farklı iş ilanı yayımlayarak İlanları güncelledi. Ocak ayı itibari ile ve Şubat ayı itibari ile yeni ilanlar geldi. İlgili ilanlara göre alımlar Üniversite mezunları içerisinden yapılacak. Bizde İşin Olsa ekibi olarak sizlere alım yapılacak kadrolar ve başvuru şartları hakkında detayları aktaracağız.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

TRT bünyesine bir çok alanda Türkçe ve Yabancı dil ile Personel Alımı yapacak. Alım yapılacak bazı kadrolar ise, Kıdemili Türkiye Araştırma Uzmanı, İnsan Kaynakşaro Organizasyon Tasarımı ve Süreç Yönetimi Kıdemli Uzmanı, TRT Yetenek 2021, Satınalma Uzmanı, Dijital Restorasyon Operatörü, Görüntü Mozaikleme Operatörü pozisyonlarında personel alımı yapacak.

Yayımlanan 54 iş ilanı pozisyonlarının tamamı ise şöyledir;

Kimler Başvuru Yapabilecek?

TRT Personel Alımı iş ilanalrına başvuru yapmak isteyen adaylar alım yapılacak pozisyona göre belirtilen nitelkleri sağlıyor olmaları gereklidir. Bu kapsamda adaylardan, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Yapılacak Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Alım yapılacak alana göre adayların Üniversitelerin en az dört yıllık eğitim veren alanlarından mezun olmuş olmaları, 30 yaşından büyük olmamak, Yabancı dil gerektiren pozisyonlar için İlgilizce dilini iyi derecede bilmek, Sürekli gelişime önem gösteren ve medya sektöründe dinamik olmak ve alanının gerektirdiği özel nitelikleri taşıyor olmak gerekmektedir.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

TRT Personel alımı başvuruları sadece Elektronik ortamda yapılacak olup adayların TRT Kariyer adresi üzerinden şahsen başvuru yapılması gereklidir. Adaylar başvurularını " https://kariyer.trt.net.tr/ilan/site.aspx " adresi üzerinden üyelik bilgileri ve aday şifresi ile birlikte CV göndererek gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

YORUM EKLE