TRT KPSS Şartsız Lisans Mezunu Personel Alımı Yapacak! İşte Detaylar

TRT kurum bünyesinde çalıştırılmak üzere linans mezunu personel alımı yapıyor. KPSS şartı aranmaksızın alımlar yapılacak. Detaylar haberde.

TRT KPSS Şartsız Lisans Mezunu Personel Alımı Yapacak! İşte Detaylar

Türkiye’nin kamu kurumlarından biri olan TRT geçtiğimiz günlerde yayınladığı ilanda kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere lisans mezunu personel alımı gerçekleştireceğini açıklamış olup bu noktada adaylar KPSS puanları olmaksızın ilanın devamında yer alan alanlarda istihdam edilecek. İlgili ilana başvuru şartları ve diğer detaylar şu şekilde yer alıyor.

Başvuru Şartları

TRT İstanbul merkezinde görevlendirmek üzere kendi kariyer sitesinde yönetici asistanı pozisyonunda alım yapacak olup adayların sağlamasını istediği başvuru şartlarını ise şöyle ifade etmiştir.

İlanda adaylarında Üniversitelerin tercihen örgün lisans bölümlerinden mezun, Temel bilgisayar ve Office programları bilgisine hakim olmak,Raporlama yapabilmek,Diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren, analitik ve sonuç odaklı,Çoklu görevleri önceliklendirme yeteneğini göstermek,Bağımsız veya bir ekibin parçası olarak çalışabilmek,Zaman yönetimini sağlamak,Mükemmel yazılı ve sözlü iletişim becerisi sergilemek,Tempolu iş ortamına uyum sağlayabilmek şartlarını taşımalarını istemektedir.

Nasıl Başvuru Yapılır?

TRT tarafından kendi kariyer sitesinde açılan ilanda adayların herhangi bir KPSS şartı olmaksızın başvuru yapabilecekleri ifade edilmiştir. Buna göre adaylar ilgili ilana başvuru yapmak için TRT online kariyer sayfasına CV’lerini bırakarak başvuru yapabilmektedir. Bunun için aşağıda yer alan linke tıklayarak açılan ekranda “ilana başvur” butonuna basarak başvurularını online bir şekilde yapabilmektedir. İlgili ilana ulaşmak ve başvuru yapmak için link:

//bit.ly/36cJ5Rq

YORUM EKLE