TRT 46 İlan İle 2022 Yılı Geneli Personel Alımı İlanı Pozisyonları ve Şartları Nedir?

TRT Personel Alımı ilanı yayımlandı. 2022 Yılı kapsamında genel olarak farklı kadrolarda 46 ilan ile personel alımı yapılacak. KPSS siz Personel Alımı için şartlar nedir?

TRT 46 İlan İle 2022 Yılı Geneli Personel Alımı İlanı Pozisyonları ve Şartları Nedir?

TRT Personel alımı ilanı yayımlandı. 2022 yılı Geneli yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre TRT farklı kadrolarda personel alımı yapacağını bildirdi. 2021 yılın her anlamda başvuru alan TRT 2022 yılında da bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda personel alımı yapacak. Alımlar farklı pozisyonlarda yapılacak olup Yabancı kadrolarda bulunuyor. Genel anlamda 2022 yılında en az lise mezunu personel alımı yapılacak olup şu anca mevcut olan personel alımı kadrolarını sizlerle paylaşıyoruz.

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu Türkiye'nin kamu yayıncılığını yapan tek kuruluştur. 1964 yılından beri yayın yapan bir televizyon kurumunda sizde görev yapmaya ne dersiniz? Öyleyse haberimizdeki bilgileri inceleyiniz.

Ocak Ayı İçerisinde 46 Farklı İlan İle Personel Alımı Yapılacak!

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu Ocak ayı içerisinde yayımladığı ilan ile 46 farklı alanda personel alımı yapacağını bildirdi. Alımların çoğu yabancı pozisyonlarda olsa bile bir çok alanda perosnel alımı yapılacağı açıklandı.

TRT Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

TRT personel alımı başvuruları için adaylar belirtilen pozisyonlar için özel nitelikleri taşıyor olmaları gereklidir. 2022 yılı içerisinde en az lise mezunu personel alımı yapılacak. Henüz yayımlanmış olan ilanlara Lisans mezunu ve yabancı dil bilen adaylar alınacak. Yukarıdaki gördüğünüz pozisyonlara Lisans ve Lisansüstü adaylar alınacak. Çoğunlukla Yabancı dillerde personel alımları yapılmaktadır. Ayrıca KPSS siz Personel Alımı yapacağını bildiren Türkiye Radyo Televizyon Kurumu 2022 yılı içerisinde yeni ilanlar yayımlamaya devam edecek.

TRT Başvuruları Online Alacak! Nasıl Başvuru Yapılır?

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu yayımladığı personel alımı ilanları ile farklı kadrolarda alım yapacağını belirtti. Bu kapsamda TRT başvurularını sadece Online olarak kabul edecek. Bu kapsamda aşağıdaki bağlantıyı kullanarak TRT personel alımı ilanlarına TRT resmi İnternet adresi üzerinden CV ile başvuru yapabileceksiniz.

Başvuru Adresi: https://kariyer.trt.net.tr/ilan/site.aspx

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2022, 23:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
fatih demir
fatih demir - 2 yıl Önce

radyo televizyon

Güner Yavuz
Güner Yavuz - 2 yıl Önce

Internet üzerinden CV yi göndersem bana uygun bir pozisyon olunca haber verilse çünkü birçok ilanı yayınlanınca haberimiz olmuyor da

Seher Özdemir
Seher Özdemir - 2 yıl Önce

Yorumumuz TRT ilan açıyor ama Türkiye de değil sanırım