Trabzon Valiliği 150 Bekçi Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

Trabzon Valiliği bekçi alımı yapıyor. Başvuruları devam eden ilanda artık son günlere gelindi. Trabzon Valiliği KPSS şartı olmadan bekçi alımı başvuruları sona eriyor. İşte detaylar.

Trabzon Valiliği 150 Bekçi Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

Trabzon Valiliği bekçi alım ilanını geçtiğimiz günlerde yapmıştı. Yapılan duyruya göre Trabzon Valiliği bünyesine toplamda 150 kişilik kadro ile çarşı ve Mahalle bekçisi alımı yapacağını belirtmişti. Adaylardan en az lise mezunu olmaları şartı aranmaktadır. Ayrıca adaylardan herhangi bir kamu personeli seçme sınavı şartı aranmıyor. Buna göre Trabzon Valiliği farklı ilçelerindeki güvenliği sağlamak üzere çarşı ve mahalle bekçisi alımı yapacak.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

Trabzon Valiliği bekçi alımı başvuruları 13 Kasım 2017 tarihinde başlamıştı. Ancak başvuruların devam etmesi ile birlikte artık sona eriyor. Adaylar başvurularını en geç 27 Kasım 2017 tarihine kadar yapmaları şarttır. Buna göre adaylar başvurularını bulundukları ilçe emniyet müdürlüklerine yapmaları şarttır.

Trabzon Valiliği bekçi alımları, Ortahisar, Yomra, Akçaabat ilçeleri için geçerli olarakctır. Buna göre, Ortahisar ilçesi sınırları içerisinde 110, Yomra ilçesi sınırları içerisinde 10 ve Akçaabat ilçesi sınırları içerisinde 30 kişi olmak üzere toplamda 150 kişilik kadro ile Mahalle ve Çarşı bekçisi alınacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Trabzon Valiliği bekçi alım ilanına başvuru yapacak adaylar, En az lise mezunu veya dengi okul mezunu olmak,Trabzon il ve belirlenen ilçe sınırları içerisinde en az bir yıl ikamet ediyor olmak, en az 167 cm boyunda olmak, Herhangi bir hastalığa bağlı olmaksızın, beden kitle endeksi 18 ile 27 arasında olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak ve Türk toplum telakkilerine göre kötü şöhretli tanınmamak, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, Erkek olmak, Askerliğini yapmış olmak, 30 yaşından büyük olmamak, Bekçilik görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak şartları aranmaktadır.

İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE