Torku Personel Alımı 2017 İş İlanları

Torku personel alımlarına 2017 yılı itibari ilede devam etmektedir. Başvurularınızı aşağıdaki firma bilgilerini kısaca inceleyerek Torku İnsan Kaynakları sayfasında yapabilirsiniz.

Torku Personel Alımı 2017 İş İlanları
Torku, Konya Şeker tarafından üretimi yapılan ürünlerin tek çatı altında toplandığı markadır. 1999 da Kendine belirlediği yeni stratejisi “üretilen veya üretilebilecek her ürünü işleyecek, bu süreçte yaşanan sorunlara çözüm bulacak, tarım sektörünün rekabetçi yapısını güçlendirecek bir sanayi yapılanması sağlamak” olmuştur. İlk olarak 1954 yılında kurulan fabrikanın teknolojisini yenileyip üretimde otomasyona geçerek işletme verimliliğini arttıracak yatırımları gerçekleştirdi. Öz kaynaklarını etkin kullanarak yaptığı bu yatırımlarla bazıları dünya ölçeğinde olmak üzere toplam 41 üretim tesisi kuran Konya Şeker, faaliyet gösterdiği sektör aralığını en hızlı geliştiren şirket oldu. 

TORKU’NUN AMACI

Görüldüğü üzere geçmişten günümüze hızla büyüyerek gelen Torku 2017 de de yeni iş alanları açarak Torku ailesine yeni üyeler alacaktır. Konya şeker, Torku markasıyla hem üretici ortaklarının rahat olmasını hem de tohumundan ambalajına her adımını kontrolü altında olduğu %100 doğal, güvenli, kaliteli ürünler sunmayı amaçlıyor.

TORKUDA ÇALIŞMAK MI İSTİYORSUNUZ?

Torku 2017 prsonel alımları hem mavi yaka hem beyaz yaka olmakla birlikte vasıfsız kişilerin de başvurabileceği pozisyonlar olacaktır. Eğer sizde Torkuda çalışmak , kariyerinizde güzel adımlar atmak istiyorsanız aşağı bırakacağımız bağlantıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurmak çok önemlidir çünkü Torku bu başvuruları tek tek inceler. Eğer başvurunuz kabul edilirse Torku sizi İstanbul, Konya, Eskişehir gibi illerde bulunan üretim noktalarına mülakata çağırır. Şimdiden iş hayatınızda başarılar dileriz.

TORKU BAŞVURU FORMU

Torku Başvuru formu için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.
//torku.com.tr/#!ik

YORUM EKLE
YORUMLAR
gülten
gülten - 5 yıl Önce

vasıfsızı ilk okul yaş 42

Cabir
Cabir - 5 yıl Önce

Bende sizinle çalışmak istiyorum

gülten
gülten - 5 yıl Önce

vassıfsız 42 yaş tel 05387899052

bir dost
bir dost @gülten - 4 yıl Önce

Buraya telefon numaranızı yazacak kadar enayi olmanıza şaşırıyorum. Sonra da yok sapıklar telefonuma dadandı, yok neerden buldular numaramı vsvs.
Buraya yazılan yorumları herkes görüyor. Lütfen şuraya numara vs vermeyin.

Serkan BOYRAZ
Serkan BOYRAZ - 4 yıl Önce

Sarkuteri soğuk mezeciyim ankarada oturuyorum istanbul bostanci carrefour sada calistim 10senekaspligimda vardir 554 150 24 06

erdal yılma
erdal yılma - 5 yıl Önce

selamünaleyküm beyler 44 yaşındayım mesleğim peleyser şöför istambul sultangazi deoturuyorum

Sibel
Sibel - 5 yıl Önce

Merhaba bu işe ihtiyacım var heryerden iş ilanları için başvuru yapıyoruz ancak cevap gelmiyor birçok site var en iyi sitelerden pro kariyer eleman falan hepsine başvurduk ancak pek fazla dönüş olmuyor ne yapmamız lazım iş istiyoruz . :(

Ismail
Ismail - 5 yıl Önce

39 yasindayim orta okul mezunuyum şöförlüğümde var

Sibel yalçınkaya
Sibel yalçınkaya - 5 yıl Önce

Ev hanımıyim ve çocuklarımın eğitimleri için acil iş bulmam gereli biri üniversiteye biri liseye başlayacak lütfen geri dönüş yaparsanız çok minnettar olurum
Yaşım 38 eskişehirde ikamet etmekteyim