Ticaret Bakanlığı 2828 Sayılı Kanun İle Personel Alımı Atama Duyurusu Yayımlandı!

Ticaret Bakanlığı Personel Alımı İlanı Hakkında duyuru yayımlandı. 2828 sayılı kanun kapsamında istihdam edilmek üzere atama belge teslim işlem detayları haberde.

Ticaret Bakanlığı 2828 Sayılı Kanun İle Personel Alımı Atama Duyurusu Yayımlandı!

Geçtiğimiz günlerde yayımlanan personel alımı ilanına göre Ticaret Bakanlığı bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere yayımladığı 2828 sayılı kanun kapsamında personel alımı için sonuçlar açıklanmıştı. Ticaret Bakanlığından gelmiş olan duyuruya göre Atamaya hak kazanan adaylar hakkında Belge teslim tarihi ve istenen belgeler duyuruldu. Bu kapsamda adaylardan istenen belgeleri sizlerle paylaşacağız.

Atamaya Hak Kazanan Adaylar Açıklandı!

Ticaret Bakanlığından gelen duyuru ile atama hak kazanan adaylar açıklandı. Ticaret Bakanlığına yerleştirilmesi yapılan adayların aşağıdaki açıklamaları dikkatle okumaları gerekmektedir. 2828 sayılı Kanun kapsamında Bakanlığımıza yerleştirilen adaylar için tıklayınız.

Belge Teslim Tarihi Nedir?

Adayların atanabilmeleri için aşağıda belirtilen belgeleri ve beyanlarını 13.10.2023 tarihi mesai saati bitimine kadar Ticaret Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü (Söğütözü Mah. 2176. Sk. No: 63 06530 Çankaya/ANKARA) adresine elden ya da kargo yoluyla ulaştırmaları zorunludur. Posta yada kargodaki gecikmeler dikkate alınmaz. Belirtilen sürede belgelerini teslim etmeyen aday atanma hakkını kaybeder.

İstenen Belgeler Nelerdir?

1- Beyan Formu  (Tıklayınız!)

2- Bakanlığımıza yerleştirmenin yapıldığına ilişkin belge veya internet çıktısı

3- En son öğrenim durumunu gösterir diploma aslı, diplomalarının düzenlenmemiş olması halinde geçici mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı suretleri. (e-devlet çıktısı geçerlidir)

4- Adli sicil kaydı belgesi (e-devlet çıktısı geçerlidir)

5- Nüfus cüzdanı fotokopisi

6- Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge (e-devlet çıktısı geçerlidir)

7- 6 (altı) adet vesikalık fotoğraf (son 6 ayda çekilmiş ve 4,5x6 cm ebadında olmalıdır)  

8- Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi. (Tıklayınız!)

9- Mal bildirim beyannamesi (Tıklayınız!)

“Mal Bildirim Beyannamesi” A4 boyutundaki kapalı zarf içerisinde gönderilmeli ya da teslim edilmelidir. Söz konusu zarf üzerine aşağıdaki bilgiler yazılmalıdır.

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2023, 22:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatma AKTAN
Fatma AKTAN - 1 yıl Önce

Şartlar yazmıyor kpss isteniyor mu eğitim durumu bölüm fark ediyor mu vs