THY Personel Alımı Başladı! Açıklama Geldi, İşte Başvuru Şartları (Mezun, Yeni Mezun ve Öğrenci)

Türk Hava Yolları (THY) bünyesine yapılacağı aktarılan personel alım süreci başlatıldı. İşte başvuru şartları ve başvuru yapılacak kadroların detayları...

THY Personel Alımı Başladı! Açıklama Geldi, İşte Başvuru Şartları (Mezun, Yeni Mezun ve Öğrenci)

Türk Hava Yolları (THY) TakeOfff adı verilen genç yetenek programına personel alımlarına başladı

THY tarafından yapılan duyuruda, kurum bünyesinde görev alacak personellere yönelik başvuruların alınmaya başladığı aktarıldı. Geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz, personel alım süreci TakeOff olarak aktarılıyor. Bu süreçte, daha önce yaptğımız haberde aktardığımız kadrolar üzerinden alımlar gerçekleştiriliyor. Bu programa, gençlerin başvuru yapmalarına olanak tanınıyor.

Genç yetenekler aranıyor: "Gelin bu ailenin bir parçası olun. " / THY personel alım ilanı

Yapılan duyuruda üniversitelerin 4.sınıf öğrencileri, yüksek lisans öğrencileri, yeni mezun olanlar ve mezuniyetini almış olan kişilerin başvuruları alınıyor. THY tarafından yapılan açıklamada " Beraber uçalım mı? Üniversitelerin son sınıf öğrencileri ve yeni mezun olan arkadaşlar, beraber 'Take Off' yapalım mı? Gelin bu ailenin bir üyesi olun.Başvuru 4 Nisan'a kadar. " ifadelerine yer verildi.

Başvurular ve diğer detaylar

Online başvuru: 1 Şubat-4 Nisan 2019

Online İngilizce ve Genel Yetenek Sınavı: 12 Nisan-14 Nisan 2019

Genel Yetenek ve İngilizce Sınavı: 27 Nisan

Grup Mülakatları: 10 Haziran-28 Haziran 2019

Kişilik Envanteri: 3-4 Temmuz 2019

Mülakatlar: 15 Temmuz-26 Temmuz 2019

THY sosyal olanakları hakkında bilgilendirme yapılarak " Türk Hava Yolları, çalışanlarına önemli sosyal olanaklar sağlar. Geniş bir bölgeye yayılmış servis ağı, yemek, özel sağlık sigortası, çalışan aileleri için sunulan özel sağlık sigortası indirimleri, doğum, emzirme, ölüm, evlenme yardımları, çocuklu kadın çalışanlar için kreş imkanı ya da yardımı, ücretsiz ve indirimli yurt içi/yurt dışı uçuş imkanları, vize kolaylığı, tüm dünyada anlaşmalı konaklama olanakları söz konusu hizmetler arasında yer alır. " ifadeleri kullanılıyor.

KADROLAR VE MESLEK GRUPLARI

Daha önce hazırladığımız habere göz atarak, THY personel alımı için hangi bölümlerden mezun olan adayların başvuru yapabileceğine erişebilirsiniz.

İLANLAR CEP TELEFONUNA BİLDİRİM OLARAK GELSİN - MOBİL UYGULAMALARIMIZ

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

Instagram' da takip etmek için tıklayınız.

Kadrolar ve meslek grupları için tıklayınız.

YORUM EKLE