TEB En Az Önlisans Mezunu Personel Alımı Yapacak

Türkiye Ekonomi Bankası yapmış olduğu açıklama ile bilrikte kendi şubelerinde çalışmak üzere en az ön lisans mezunu personeller alarak banka bünyesinde kendilerini geliştirmelerini isteyecek. Bizlerde yapılacak personel alımını sizler için derleyerek haberimize yansıttık.

TEB  En Az Önlisans Mezunu Personel Alımı Yapacak

Türkiye Ekonomi Bankası yapacağı personel alımıyla birlikte şubeleride bulunan işlem yetkilisi personellerin sayısını arttırmayı planlamaktadır. İnternet sitesi tarafından yayınlanan personel alım ilanına göre adayların belirlenen başvuru şartlarına göre alımları yapılacağı açıklandı. Belirlenen genel şartlara göre başvuru yapacak adaylardan değerlendirme aşamasında yanlış beyan veren kişilerin başvurularının geçersiz sayılacağı açıklandı.

Genel Başvuru Şartları

TEB tarafından belirlenen genel başvuru şartları şu şekildedir; " En az ön lisans mezunu olmak, İstanbul'da oturuyorsanız Kartal, Gebze ve Tuzla Sakarya'da oturuyorsanız ise İzmet'te ikamet ediyor olmanız gerekmektedir, ikili ilişkileriniz kuvvetli olmalıdır, takım çalışmasına yatkın olmanız lazımdır, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması gerekmektedir" adaylardan istenilen başvuru şartlarıdır.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Başvuru yapacak olan adayların internet adres çubuğuna "https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-sube-islem-yetkilisi-2177450" adresini yazmaları gerekmektedir. 

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2019, 08:43
YORUM EKLE