TCDD KPSS 2017/2 Yerleştirme Sonucunu Açıkladı! Kazanan Adaylara Önemli Uyarı

TCDD personel alımı sonuçlarını açıkladı. KPSS 2017/2 sonucu ile yerleşen personel isim listesi haberimizde. TCDD taşımacılık personel alımını kazanan adayların ne zaman başlayacaklarını da açıkladı.

TCDD KPSS 2017/2 Yerleştirme Sonucunu Açıkladı! Kazanan Adaylara Önemli Uyarı

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları personel alımı için başvuran adayların başvuru sonuçlarını açıkladı. Açıklanan sonuçlara göre TCDD Taşımacılık bünyesinde görev almak üzere 3 liste halinde 97 personelin kazandığı belirtildi. Yerleşen adayların ne zaman göreve başlayacakları da belli oldu.

İŞE BAŞLAMA TARİHİ

2017/2 yerleştirme sonucuna göre Vagon Teknisyeni, Tekniker, Mühendis unvanlarında atamalar gerçekleştirildi. Yeni atanan personellerin göreve hemen başlamaları istenildi. KPSS 2017-2 sonucuna göre yapılan 3 listede toplamda 97 personel için duyurunun tebliğ yerine geçeceği belirtildi. Ayrıca listede adı bulunan adayların adreslerine bir davetiye beklemeden atanılan İşyeri adreslerine başvuruda bulunabilecekler.

KAZANANLARIN LİSTESİ

TCDD memur alımında başarılı olan ve atanmayı hak kazanan adaylara ilişkin 3 liste yayımlandı. 1. Liste,2. ve 3. Listeye aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz. Ayrıca TCDD yeni liste güncellemesini 27 Mart tarihinde yapacak.

TCDD 2017/2 yerleştirme sonuçları için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2018, 11:47
YORUM EKLE