TCDD İŞKUR Aracılığı İle KPSS 60 Puan İle Personel Alım İlanı Yayımladı! Kimler Başvuru Yapabilir?

TCDD yayımlamış olduğu ilana göre bünyesine farklı kadrolarda kamu personeli alımı yapacağını belirtti. İlana göre adaylardan KPSS'den en az 60 puan almış olmak şartı istenecek. İşte detaylar.

TCDD İŞKUR Aracılığı İle KPSS 60 Puan İle Personel Alım İlanı Yayımladı! Kimler Başvuru Yapabilir?

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanmış olan ilanlara göre TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü bünyesine personel alımı yapacak. Yayımlanan ilana göre TCDD farklı kadrolarda 3 kişilik boş kadro ile kamu personeli alacak. Başvuru apacak adaylar başvuru şartlarını taşımak zorundadırlar. Ayrıca başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleşecektir. Aşağıdan ilanın detaylarına ulaşabilirsiniz.

İLANIN DETAYLARI:

Alım Yapacak Kurum: TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü

Alım Kadroları: 2 Kaptan ( Uzakyol ) ve 1 Uzakyol Başmühendisi/Başmakinisti

Çalışma Adresi: Vangölü Feribot Müdürlüğü

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR:

TCDD personel alım ilanına başvuru yapacak adaylardan, ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans seviyesinde KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, İlgili bölüm ve eğitim belgesine sahip olmak, İlgili bölümlerden lisans mezunu olmak, Kaptan ve Uzakyol Başmühendisi/Başmakinisti pozisyonu için Liman Cüzdanı, Gemi Adamı Yeterlilik Belgesi, STCW Belgelerine sahip olmak nitelikleri aranmaktadır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı tarih itibari ie en geç 10 gün içerisinde başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Buna göre başvurular en geç 27 Şubat 2017 tarihine kadar yapılması şarttır. Başvurular herhangi bir işkur İl Hizmet Merkezine şahsen veya İnternet üzerinden İŞKUR resmi internet sayfası olan www.iskur.gov.tr adresi üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Harun toz
Harun toz - 5 yıl Önce

İş ilanı hergün var ama iş veren yok

Ayse
Ayse - 5 yıl Önce

Hepsi boş laflar okadar öğrencilerimiz ıssız bunların sonu ne olacak