Su ve Kanalizasyon İdaresine Mezuniyet Şartsız 123 Personel Alımı Yapıyor

Su ve Kanalizasyon İdaresi personel alımı yapacak. İŞKUR üzerinde yayımlanan ilana göre farklı kadrolarda 123 personel alımı yapılacak. İşte ilanlar.

Su ve Kanalizasyon İdaresine Mezuniyet Şartsız 123 Personel Alımı Yapıyor

İŞKUR üzerinde personel alımı ilanı yayımlandı. Bu kapsamda yayımlanan ilana göre Kocaeli Belde Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sosyal Hizmetler Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Pazarlama ve Ticaret bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 123 personel alımı yapacak.

KADRO BİLGİLERİ:

Alım Yapılacak Meslek Grupları: 53 İş Makinesi Operatörü ve 70 Bakım Onarım Personeli

Niteliği: Daimi

Bu kapsamda Kocael, BELDE A.Ş bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 123 personel alacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

İlgili ilanlara başvuru için adayların İSU su ve Kanalizasyon İdaresi Daire Başkanlığında bakım onarım ve iş makinesi operatörü pozizyonunda çalışmak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Kocaeli BELDE personel alımı başvuruları 27 Ağustos 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 28 Ağustos 2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Adaylar başvurularını sadece CV ile ik@beldeas.com adresine göndermeleri gerekmektedir.

YORUM EKLE