Su ve Kanalizasyon İdaresi KPSS'siz 80 Personel Alımı Yapıyor

Su ve Kanalizasyon personel alımı için ilan yayımlandı. Farklı kadrolarda 80 personel alımı için şartlar ve kontenjanlar belli oldu. Detaylar haberde.

Su ve Kanalizasyon İdaresi KPSS'siz 80 Personel Alımı Yapıyor

 Su ve Kanalizasyon İdaresi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere personel alımı yapılacağını bildirdi. İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı kadrolarda olmak üzere 80 işçi alımı ve personel alımı gerçekleştirilecek. Kontenjan dağılımı ve adaylaran aranan şartları sizlerle paylaşıyoruz.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Gerçekleştirilecek?

  • 3 Çağrı Merkezi Personeli,
  • 1 Klor Takip Personeli,
  • 2 Kaynakçı ( Oksijen ve Elektrik ),
  • 13 Beko Loder ( Kazıcı - Yükleyici ),
  • 17 Ağır Vasıta Şoförü ( Vidanjör, Kuka, Kamyon ),
  • 42 Su ve Kanal Beden İşçisi,
  • 2 Harita Teknikeri,

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Personel alımı başvuruları için adayların bazı nitelikleri sağlıyor olmaları gereklidir. Buna göre genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak,  Alım yapılacak alanlarda mezuniyetini tamamlamış olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Gerektiğinde Vardiyalı olarak çalışabilecek olmak, En az B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Arazi Çalışmasına herhangi bir engeli olmamak" şartları aranacak.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi personel alımı başvuruları 25 Temmuz 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 29 Temmuz 2022 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Başvuru yapmak isteyen adaylar belirtilen nitelikleri sağlıyor olmaları gereklidir. Buna göre ilanın detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2022, 15:36
YORUM EKLE