Siirt İl Özel İdaresi Mezuniyet Şartı Olmadan KPSS siz Personel Alımı Yapacak!

Siirt İl Özel İdaresi personel alımı ilanı yayımladı. KPSS Şartı olmaksızın farklı kadrolarda personel alımı yapılacak.

Siirt İl Özel İdaresi Mezuniyet Şartı Olmadan KPSS siz Personel Alımı Yapacak!

Az Önce İŞKUR Üzerinde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Siirt İl Özel İdaresi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Personel Alımı yapacağını bildirdi. KPSS siz Personel Alımı farklı kadrolarda yapılacak olup adaylardan herhangi bir mezuniyet şartı aranmayacaktır.

ALIM YAPILACAK KADROLAR:

  • 2 Greyder Operatörü,
  • 1 Çekici -Treyler ( TIR ) Şoförü,
  • 1 Kamyon Tamir Ustası ( Hafif Şase ustası ),
  • 2 Damperli Kamyon Şoförü,
  • 1 İş Makinesi Tamir Ustası ( Ağır Şase Ustası ),
  • 1 Silindir Operatörü,

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Siirt İl Özel İdaresinin personel alımı ilanına başvuru için adaylardan " 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki A bendinde bulunan 1,4,5,6,7 ve 8. maddelerindeki nitelikleri taşıyor olmak, Son 6 ay çerisinde Siirt İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor veya hak kazanmamış olmak ve Alım yapılacak pozisyona göre ilgili belge ve niteliklere sahp olmak gereklidir.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

İl Özel İdaresinin personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi olan 9 Ağustos 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 11 Ağustos 2021 tarihine kada devam edecektir. Adaylar başvurularını sadece şahsen istenen belgelerler Siirt İl Özel İdaresi A.Ş. Odası 3. kat adresine başvuru yapmaları gereklidir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Davut
Davut - 1 yıl Önce

Abi iş varsa ben varım 05452230302