Şehir Hastanesine 100 Personel Alımı Yapılacak!

İstanbul Şehir Hastanesi inşaatı için 100 personel alımı yapılacak. İŞKUR üzerinden açıklanan yeni ilana göre inşaat işçisi kadrosunda ve iş tecrübesi olmadan, en az okur yazar personel alımı başvuru şartları haberimizde..

Şehir Hastanesine 100 Personel Alımı Yapılacak!

İstanbul Şehir Hastanesine personel alımı yapılacak.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı İŞKUR İstanbul Başakşehir Hizmet Müdürlüğü tarafından açıklanan ilana göre halen devam etmekte olan İstanbul Şehir hastanelerinin inşaat sürecinde görevlendirilecek olan özel statüde istihdam edilmek üzere alımları yapılacak. Başvurular bugün tamamlanacak olan ilan için başvuru şartları şu şekilde;

ŞEHİR HASTANESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI;

Adayların yaş şartında en az 18 yaşını tamamlamış olması, eğitim düzeyinde en az okur yazar olması gerekmektedir. Açıklanan ilanda adayların herhangi bir iş tecrübesi şartı istenilmemiş olup iş veren ile görüşmelerde istenilen diğer özel şartları taşıyan adaylar istihdam edilecek. Erkek adaylar İŞKUR üzerinden başvuru yapılabilecek. Son başvuru tarihi 31 Ocak 2020 olarak açıklandı. Rönesans Medikal Taahhüt İnşaat Anonim Şirketi (İstanbul Şehir Hastanesi İnşaatı) personel alımı başvuruları nasıl yapılacak?

Başvurular için İŞKUR portalından 00005334538 ilan numarası ile arama yapılabilecek. İlan arama nasıl yapılacak? Detaylar için tıklayın

Sağlık Bakanlığı Sağlık yatırım Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamalara göre İstanbul İkitelli Şehir Hastanesi 2 Bin 682 yatak kapasitesinde olacak. Hastanenin inşaatı şu ana halen devam etmektedir. Planlan tarih ise 2020 yılı olarak açıklanmıştı. Adana, Mersin, Isparta, Yozgat, Kayseri, Manisa, Elazığ, Ankara, Eskişehir Hastanelerin inşaatları tamamlandı. Konya, Tekirdağ, Kütahya Kocaeli, İzmir ve Şanlıurfa Şehir Hastaneleri inşaatları halen devam ediyor.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2020, 00:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aylin Çakır
Aylin Çakır - 2 yıl Önce

İlanları çok geç yayınlıyorsunuz. Başvuru süresi sona ermiş ilanı yayınlasanız ne olacak? Başvuru yapamadım bu sebeple.