Şanlıurfa Viranşehir Kaymakamlığı 337 Kamu Personeli Alıyor! En Az İlkokul

Şanlıurfa Viranşehir Kaymakamlığı, İŞKUR TYP kapsamında en az ilkokul mezunu 337 kamu personeli alımı yapıyor. Peki başvurulara ilişkin detaylar nedir?

Şanlıurfa Viranşehir Kaymakamlığı 337 Kamu Personeli Alıyor! En Az İlkokul

Ülkemizde bilindiği üzere her sene İŞKUR Toplum Yararına Programlar kapsamında farklı il ve ilçelere farklı pozisyonlarda görev yapmak üzere personel alımları yapılmaktadır. Adaylar geçici süreli olarak istihdam etmekte olup bu süre zarfında maaşını alarak görevlerini yerine getirmektedir.

İŞKUR'un resmi interent sitesi aracılığı ile Şanlıurfa Viranşehir Kaymakamlığı geçici süreli kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Peki detaylar nedir? Adaylar hangi pozisyonlarda görev yapacak? İşin Olsa ekibi olarak Şanlıurfa Viranşehir Kaymakamlığı İŞKUR toplum yararına programlar kapsamında alım yapacak 337 kamu personeli hakkında detayları iletiyoruz.

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Şanlıurfa Viranşehir Kaymakamlığı, İŞKUR Toplum Yararına Programlar kapsamında geçici süreli olarak toplam 337 kamu personeli alımı gerçekleştirecektir. Peki ilan detayları nedir? Buna göre adayların en az ilkokul mezunu olması, ilgili bölgede yaşıyor olması gerekmektedir. Toplam 337 kamu personeli alımı yapacak. İŞKUR TYP kapsamında alınacak olan adaylar 15 Şubat 2018 tarihinde göreve başlayacak 9 Kasım 2018 tarihine kadar Şanlıurfa Viranşehir Kaymakamlığı bünyesinde istihdam edecektir. Peki nasıl başvuru yapılır?

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Şanlıurfa Viranşehir Kaymakamlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere İŞKUR Toplum Yararına Program kapsamında toplam 337 personel alımı yapacaktır. Peki başvurular nasıl yapılacak? Başvuru yapmak isteyen adayların Şanlıurfa İŞKUR merkezlerine giderek müracaatlarını yapması gerekiyor. Son başvuru tarihi 6 Şubat 2018'dir. Personeller çevre temizliği pozisyonunda görev yapacaktır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yeliz can
Yeliz can - 5 yıl Önce

Bu habere inanmak için ya aptal ya da deli olmak lazım v.şehrde işe mi alınacak hangi siyasi parti varsa onun adamları alınacak .nokta.

Ahmet çetin
Ahmet çetin - 5 yıl Önce

Başvuru için gittim ama herkesi alamıyorlarmış sadece çadırkentte çalışanlar başvuru yapabiliyormuş kısacası torpilli kişiler başvuracak