Roketsan Personel Alım İlanları 2017

Roketsan 2017 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Peki 2017 yılında hangi pozisyonlar için personel alım ilanları yayımlanacak ve yayımlandı?

Roketsan Personel Alım İlanları 2017
Roketsan kara, hava ve deniz başta olmak üzere pek çok savunma sistemi üzerinden çalışmalar yapmakta olan özellikle milli envanteri genişletmeye çalışan kurumlar arasında yer almaktadır. Milli yapımları üretmeye devam etmekte olan Roketsan'ın önemi Türkiye için oldukça fazla olduğu için personel alım ilanlarının yayımlanması ile beklenenden daha fazla başvuru alınmaktadır. Adayların sıklıkla takip ettiği kurumlar arasında yer almakta olan Roketsan'ın 2017 yılında personel alımı yapacağı tahmin edilmektedir. Peki şu anda aktif olarak başvurular kabul ediliyor mu?

Genel Başvurular Kabul Ediliyor

Roketsan açık pozisyonlarını resmi internet sitesi ve interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile duyurmaktadır. Şu anda interaktif iş ilanları sitelerine bakıldığında yayımlı pozisyon gözükmemekte ve başvurular bu kanal üzerinden kabul edilmemektedir. 

Roketsan'ın resmi internet sitesinde bulunan kariyer sayfasına bakıldığında genel başvuru şeklinde tabir edilen müracaatlar kabul edilmektedir. Sizde Roketsan bünyesinde çalışmak istiyorsanız 2014 yılında açılmış ve 2018 yılına kadar devam edecen olan genel başvuru müracaatınızı yapabilirsiniz. Roketsan yeni personeller ile çalışma alanlarını genişletmek istediği için tüm personel başvurularını kabul etmekte ve hepsini titizlik ile incelemektedir. Uygun bulduğu adaylara dönüş yapmakta olan Roketsan  görüşmeler yaptığı ve beğendiği personelleri genel başvuru müracaatı yaptıklarından dolayı işe almaktadır. Sizde başvuru yapmak ve detayları öğrenmek için aşağıda ki linkleri takip ediniz.

//www.roketsan.com.tr/kariyer/
//ik.roketsan.com.tr/hr/notices/5315ea640cf254dee3bba36d/

YORUM EKLE