Roketsan 15 Farklı Pozisyon ile Personel Alımı 2019! Başvurular Başladı!

Roketsan 15 farklı pozisyon için personel alımı yapacağını ilan etti. İlanlar Roketsan resmi internet sitesi üzerinde yayımlanarak başvuru süreci başladı.

Roketsan 15 Farklı Pozisyon ile Personel Alımı 2019! Başvurular Başladı!

Roketsan bünyesinde bulunan personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını ilan ederek yüzlerce adaya müjdeli haberi verdi. Ayrıca adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmıyor ve çok sayıda personel alımı yapılacak. İlanlar farklı 15 pozisyon için yayımlandı. Peki hangi pozisyonlarda personel alımı yapılacak? Başvuru şartları nedir?

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR NEDİR?

Roketsan farklı 15 pozisyon için personel alacağını ilan etti. Bu yönde, Fizik / Fizik Mühendisi, Havacılık uzay / Uçak Mühendisi, Aday Mühendis, Metalurji ve Malzeme Mühendisi, Endüstri Mühendisi, Satınalma Mühendisi, Teknisyen, Genel Başvuru, Mekatronik mühendisi, Kimya / Kimya Mühendisi, Elektrik Elektronik Mühendisi, Bilgisayar Mühendisi, Proje Yönetim Mühendisi, Makine Mühendisi ve Sistem Mühendisi pozisyonlarında personel alımları yapılacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Söz konusu yayımlanan ilanlara göre alımlar 15 pozisyon için yapılacak. Adaylar önemlikle alım yapılacak bu pozisyonlar için belirtilen şartları taşımaları gereklidir. Adaylardan pozisyonuna göre ilgili eğitim kurumlarından mezun olmuş olmak ve iş tecrübesi bulunmak gibi özel nitelikler aranır. Alımlar En Az lise mezunu olmak üzere, Ön Lisans veya Lisans mezunlarını kapsayacak.

Ayrıca genel olarak ise, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 30 yaşından gün almamış olmak, Sağlık açısından görevini yerine getirmesine engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Mesleki deneyime sahip olmak gibi nitelikler aranıyor.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularını Roketsan internet sitesi üzerinden gerçekleştireceklerdir. 15 Pozisyon için de son başvuru tarihi 31 Aralık 2019 olarak belirtilmiş olup adaylar başvurularını ROKETSAN İnsan Kaynakları sayfasından online olarak yapacaklardır.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2019, 09:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
FERHAT SELVİ
FERHAT SELVİ - 2 yıl Önce

GAZ ALTI,ELEKTİRİK ARK VE OKSIJEN KAYNAKLARI YAPABILIYORUM.MESKEKI YETERLİLİK BELGEM VAR

FERHAT SELVİ
FERHAT SELVİ - 2 yıl Önce

GAZ ALTI,ELEKTİRİK ARK VE OKSIJEN KAYNAKLARI YAPABILIYORUM.MESKEKI YETERLİLİK BELGEM VAR

furkan fevzi çakmak
furkan fevzi çakmak - 2 yıl Önce

BEN İŞ BAŞVURU İÇİN NEDEN BU SAYFAYA ULASAMIYORUM