Pusula Denizcilik En Az İlköğretim Mezunu Gemi Personeli Alımı Yapıyor

Pusular Denizcilik kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda yüksek maaşlı çalışacak gemi elemanı alımı yapıyor.

Pusula Denizcilik En Az İlköğretim Mezunu Gemi Personeli Alımı Yapıyor
Ülkemizin üç bir yanının denizler ile çevrili olmasından dolayı denizcilik sektöründe binlerce personel bulunmaktadır. Yine bu sektörde faaliyetlerine devam etmekte olan pek çok şirket yüzlerce personel alımı gerçekleştirmekte olup alımlar hakkında firmalar resmi internet sitesi aracılığı ile bilgi verdiği gibi interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile de açık kadroları duyurmaktadır.

İnteraktif iş ilanları siteleri aracılığı ile açık kadrolarını duyurmakta olan Pusula Denizcilik kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere gemi elemanı alımı yapacağını duyurdu. Alınacak olan adaylar yüksek maaşlı olarak istihdam edecek. Peki bu kadro için kimler müracaat edebilir? İstenen şartlar nedir?

Kimler Başvuru Yapabilir

Pusula Denizcilik tarafından yapılan duyuru ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere yüksek maaşlı olarak istihdam edecek gemi elemanı alımı yapılacağı duyuruldu. Peki bu kadro için kimler müracaat edebilir?

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak
18 - 55 yaş arasında olmak
En az ilkokul mezunu olmak
Sabıka kaydı olmamak
Seyahat engeli olmamak
Vasıflı ya da vasıfsız olmak

Yukarıda belirtilmiş olan şartlar Pusula Denizcilik firması tarafından aranmakta olup adayların bu niteliklere sahip olması gerekmektedir. Alınacak olan personeller 3 bin lira ya da 2 bin dolar + SGK + maaş + sosyal haklar ile çalışacaktır. Detayları öğrenmek ve başvuru yapmak isteyenlerin aşağıda ki adresten 15 Mart 2017'ye kadar müracaat etmesi gerekmektedir.

https://goo.gl/FuCjnU

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017, 23:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdal
Erdal - 5 yıl Önce

Alımlar nerde nasıl başvuru yapacagiz

cennet
cennet - 5 yıl Önce

Bayan elemanalıyormusunuz

Sabri teke
Sabri teke - 4 yıl Önce

1980 dogumluyum geminin bütün alanlarıyla ilgiliyim beni aramanızı rica ederim 05448301539

Remzi
Remzi - 4 yıl Önce

Merhabalar ben mersin'de yaşıyorum. Deniz seyahatler'inde herhangi bir problem'im yoktur . Bana ulaşırsanız sevinirim iyi calışmalar. Telefon:0531 081 1846

KadRi
KadRi - 4 yıl Önce

Merhaba ben 22 yaşındayım ASKERLİĞİMİ yaptım uluslar arası gemi işinde çalışmak istiyorum meslek Garson ve barmen 4 yılık tecrübem var turizm'de yabancı dile orta derecede sahibim adanada yaşıyorum sabikam temiz sağlık yanından sıkıntım yok ulasırsanız sevinirim GSM 0542 675 02 64