PTT Bayileri Farklı Kadrolar için Personel Alımı Yapılacak

PTT bünyesine bağlı olan PTT Otoyol, HGS ve PTTCELL ilan yayımlayarak belli kategorilerde personel alımı yapılacağını açıkladı. Yapılacak olan personel alımına ilişkin duyurular ve ilanları derleyerek haberimize yansıttık.

PTT Bayileri Farklı Kadrolar için Personel Alımı Yapılacak

PTT bünyesine bağlı olan iştirakçiler yeni ilanlar yayımlayarak PTTCELL ve PTT HGS Acentesine yeni personel alımları yapılacağı belirtildi. Yapılacak olan personel alımlarıyla ilgili olarak başvuru yapacak olan adayların dikkat edeceği birkaç özellik olduğu açıklandı. Açıklamanın devamında alınacak olan personellerin büro personeli ve saha temsilcisi (aktif) kadrolarında personel alımı yapılacağı açıklandı. Açıklanan personel kadroylarıyla ilgili olarak adayların özel ve genel başvuru şartlarına dikkat etmesi gerektiği açıklandı. 

Başvuru Şartları 

PTT bünyesine yapılacak olan personel ilanlarıyla ilgili olarak 3 farklı kadro için belirlenen özel şartlar farklı olsada PTT bünyesi kapsamında genel olarak belirlenen başvuru şartları şu şekildedir; " T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, erkek adaylar için askerlik ile ilgili ilişkisi kalmamış olmak, belirlenen özel şartları sağlıyor olmak, işini uzun süreli yapabilmek için sağlık probleminin olmaması gerekmektedir, adli sicil belgesinin temiz olması gerekmektedir, adli soruşturmadan olumlu sonuç olması, kamu haklarından mahrum bırakılmaması, çalışacağı il içerisinde ikametgah kağıdının olması" adaylardan istenilen genel şartlardandır. 

Başvuru Bilgisi : https://isinolsun.com/is-ilanlari/?kw=ptt

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2019, 10:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Duygu
Duygu - 3 yıl Önce

Sahtekar mısınız siz hani nerde alım