Polis Akademisi 2500 Kadın Polis Alımı Yapıyor. Başvurular Ne Zaman ?

Polis Akademisi tarafından yapılacak kadın polis alımı başvurularını sizler için derleyerek haberimize yansıttık. Polis olma hayaliyle yaşayan binlerce vatandaş, bu sorunun yanıtını arıyor. En az lisans mezunu 2500 kadın polis memuruyla birlikte duyuru geçilerek başvurular başlayacağı bildirildi.

Polis Akademisi 2500 Kadın Polis Alımı Yapıyor. Başvurular Ne Zaman ?

24. Dönem Pomem alımlarıyla birlikte alınacak 2500 kadın polis memuruna yönelik belirlenen başvuru şartları vatandaşların en çok merak ettiği konular arasında yer aldı. 24. Pomem sınavı ile birlikte alınacak 2500 kadın polis memuru, Polis Merkezi Amirlikleri ve benzer birimler ile istihadam sağlanarak başlayacak. Polis Akademisi Başkanlığı üzerinden yayınlanan duyuru ile ilgili olarak "81 il içerisinde 700 Polis Merkezi Amirliğinde "Güven Masası" uygulamasıyla hayata geçirelecektir. 

Başvuru Detayları

Polis Akademisi Başkanlığı üzerinden yayımlanacak olan duyuru ile ilgili olarak başvuruların tam olarak ne zaman başlayacağı belli olmazken önümüzdeki günlerde yapılacak olan yeni açıklama ile birlikte İşin Olsa üzerinden yeni bir açıklama yapılacağını tüm vatandaşlarımızın bilmesini isteriz. Polis alımı için başvuruacak adayların ise başvuru şartlarını iyi bir şekilde öğrenip, başvuru şartlarına göre başvurmaları gerekmektedir. 

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2019, 08:59
YORUM EKLE