Pegasus Tecrübesiz En Az İlk Öğretim Mezunu Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor.

Pegasus Hava Yolları A.Ş 2018 personel alım ilanları ile personel istihdamı sağlamaya devam ediyor. En az ilköğretim mezunu olan tecrübeli ya da tecrübesiz işçi, kabin memuru ve diğer personel alım ilanları yayımlandı. İşte detaylar..

Pegasus Tecrübesiz En Az İlk Öğretim Mezunu Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor.

Pegasus personel alım ilanı yayımlandı. Hava yolları taşımacığında önemli bir yere sahip olan Pegasus Hava Yolları şirketi 2018 yılı personel alım ilanları ile çok sayıda en az ilköğretim mezunu olan tecrübeli ya da tecrübesiz işçi ve personel yapacak. THY ve bir çok hava yolları firması ihtiyacı bulunan kadrolara alımlar devam ediyor. Bu alımlara yeni yayımlanan duyuru ile Pegasus Hava Yolları A.Ş'de eklendi. Hangi unvanlarda personel alımı yapılacak? Başvuru koşulları neler işte detaylar..

SABİHA GÖKÇEN HAVA LİMANINDA ÇALIŞAN PERSONEL ALIMI

Eğitim düzeyinde en az ilköğretim mezunu olan adayların başvuru yapabileceği ilanlar arasında, İstanbul Asya yakasında Pendik ilçesine görev almak üzere işçi alımları yapılacak. Adayların E yada B sınıfı ehliyet sahibi olmaları isteniliyor. Çalışma düzeninde vardiyalı bir çalışmaya uyum sağlayabilecek, askerliği 2 yıl tecil ettirmiş yada tamamlamış olmaları yaş olarak 50'yi geçmemiş adayların başvuru yapması istenilmekte. Ücret olarak 1500 Tl'ye ilave olarak Asgari Geçim İndirimi ücreti alacalar. Bu ilanda başvurulan personellerin şirket bünyesinde misafir bagajlarını yüklenmesinde ve boşaltılmasında apron araçları ile ekipmanlarını kullanmakta görevli olacak. Bu pozisyonda çalışacak olanlar Sabiha Gökçen havalimanında görev alacaklar.

HANGİ POZİSYONALARDA ALIM YAPILACAK?

Başvuru alınacak olan pozisyonlarda Mekanik Teknisyeni, İşçi, Ağ Uzmanı, Customer Experince Specialist İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Mühendisi,  Yer Ekipman Bakım Onarım Uzmanı, Sr. Business Analyst - Finance Business Intelligence Senior Specialist Engelli-Ofis Destek Elemanı, Tecrübeli Kabin Memuru, SR. IT CRM Business Analyst Kıdemli Teknik Satın Alma Uzmanı Uçak Yükleme İşçisi-GEBZE Güç Sistemleri Mühendisi Finans İş Ortağı gibi pozisyonlarda başvuru alınacak.

KABİN MEMURU ALIMINDA BAŞVURU ŞARTLARI

Kariyer ilan sitesi üzerinden 14 farklı pozisyon için yapılan alımlardan en dikkat çeken başvuru kabin memuru alımları oldu. Yeni yayımlanan kabin memuru alımında 10 bin üzerinde başvuru yapıldı. Tecrübeli ya da tecrübesiz olan adaylar başvuru yapabilecek. Eğitim düzeyinde en az ön lisans olması iyi derece İngilizce bilmeleri 30 yaşını geçmemiş olmaları askerlik ile ilişiği olmaması isteniliyor.

Başvuru için : https://goo.gl/PoeoDu

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2018, 20:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
alaettin elalmış
alaettin elalmış - 5 yıl Önce

1966 doğumluyum ortaokul mezunu işe ihtiyaçlıyım cep 05462544696

Osman Özkurt
Osman Özkurt - 4 yıl Önce

Bende boyle bi firmada çalışmak isterim 3.havalimanına çok yakının
05464422534

harun turcan
harun turcan - 4 yıl Önce

1983 doğumluyum b sınıfı ehliyetim var ortaokul mezunuyum 05538409744

harun  turcan
harun turcan - 4 yıl Önce

1983 doğumluyum ortaokul mezunuyum b sınıfı ehliyetim var hic bir engelim yok sizinle çalışmak istiyorun 05538409744 malatya

Mehmet akif korkmaz
Mehmet akif korkmaz - 4 yıl Önce

Mekanik bakımcıyım gaziantepde oturuyom ilköğretim mezunuyum belgem var ihtiyacım var

Mehmet akif korkmaz
Mehmet akif korkmaz - 4 yıl Önce

1984 dogumluyum Mekanik bakımcıyım gaziantepde oturuyom ilköğretim mezunuyum belgem var ihtiyacım var

Sinan engin
Sinan engin - 4 yıl Önce

Kabin memuru olmak istiyorum ve yaş şartının kaldırılmasını istiyorum. Hiç bir Avrupa ülkesinde kabin memuru olmak için yaş sınırı yok. Ya da yaş sınırını yükseltin. Soruyorum sizlere o halde yaş sınırına ulaşan çalışanlarınızı işten mi çıkarıyorsun. Önemli olan insanın içindeki istek yaş sınırı gibi saçma bir sebeple insanları mahrum etmeyin 0542 892 29 17

Turan sönmez
Turan sönmez - 4 yıl Önce

1985 doğumluyum. Ortaokul mezunuyum. B sınıfı ehliyete sahibim yoğun iş temposuna hazırım. Sizinle çalışmayı çok isterim. (538 285 42 76)